Všeobecný účtovník

Univerzita Komenského, Filozofická fakulta, ul.Gondova 2, Bratislava

Miesto práce
Gondova 2, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
629 - 950 € v zmysle zákona 553/2003

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje a kontroluje komplexné vedenie podvojného účtovníctva v SAP programe
• zodpovedá a participuje na štvrťročných a ročných uzávierkach
• participuje na spracovaní daňové priznania /daň z pridanej hodnoty/
• sleduje pohyby na účtoch záväzkov a pohľadávok, pohyby na saldokontných účtoch dodávateľov a odberateľov
• spolupracuje pri ročnom procese auditu s externými audítormi
• pripravuje podklady pre reporting
• zabezpečuje účtovanie nákladov a výnosov na nákladové strediská a vnútropodnikové zúčtovanie
• realizuje úhrady platieb cez štátnu pokladnicu, kontroluje a upravuje zúčtované položky v SAPe so štátnou pokladnicou

kĺzavá pracovná doba, stravovanie vo vlastnej zamestnaneckej jedálni, lokalita pracoviska v centre mesta

Informácie o výberovom konaní

zastupovanie počas MD

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

3

skúsenosti v oblasti účtovníctva, precíznosť, analytické a logické myslenie, zodpovednosť, komunikačné zručnosti, flexibilita, tímovosť

Vysoká škola
ID: 3297182  Dátum zverejnenia: 6.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 629 - 950 € v zmysle zákona 553/2003