Vianočné mesačné zástupy - 2200,00 Eur Netto /odpr. mesiac, práca pre opatrovateľku -- Holandsko

UNIVERSAL Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
07.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2200,00 Eur NETTO / 1 mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľku ku pani, narodenej v r. 1975, je na vozíčku, v minulosti prekonala operáciu mozgu, slabšie vidí, takisto motorika je veľmi oslabená. Aj keď je motorika oslabená, pani sa dokáže resp. snaží sa sama najesť a napiť, potrebuje pomôcť hlavne pri toalete,hygiene, pri obliekaní,zobliekaní, mentálne je v poriadku. Ku pani chodí aj holandský zdravotný servis, 3x do týždňa chodí na pravidelné cvičenia. Pani býva v dome spolu s dvoma detičkami - chlapcami 9 a 12 rokov.
V rodine pracuje naša opatrovateľka, ktorá novú zaučí, zaškolí.
PLATOVÉ PODMIENKY: 2200,00 Eur Netto/ mesiac + preplatené cestovné, bez poplatkov.
POŽIADAVKY: ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni
TERMÍN NÁSTUPU: 07.12.2018

CESTOVNÉ zaplatené vopred šoféri, neberieme žiadne poplatky, zaučenie priamo u klienta.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 18 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Adresa spoločnosti

Universal Slovakia, s.r.o.
Námestie osloboditeľov 1
071 01 Michalovce

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. CINA Mikuláš
Tel.: +421918584222
E-mail: poslať životopis
ID: 3550623   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2200,00 Eur NETTO / 1 mesiac