Reagujte bez životopisu

Media Planner Junior

Universal McCann

Dr. Vladimíra Clementisa, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiacFINÁLNE dohodnutá mzda bude závisieť od tvojej seniority, skúseností, predpokladov. CELKOVÁ MZDA je tvorená uvedenou zákl.mzdou a koncoročnými BONUSMI.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

? Do you have the gift of communication and youʹre not affraid to use it ?
? Spájanie kvalitatívnych a kvantitatívnych dát nie je pre teba problém ?
? Si človek hladný po informáciách, ktorý sa dokáže rýchlo zorientovať ?

Sme mediálna agentúra venujúca sa plánovaniu a nákupu mediálneho priestoru. Do tímu PLANNING, ktorý je vstupnou bránou mediálnych zadaní lokálnych aj globálnych klientov, hľadáme človeka, ktorý si odpovedal 3x áno na vyššie položené ??? :)

Čo obsahuje rola MEDIA PLANNER ?

@ Account manager – je tu pre klienta od prijatia zadania, cez jeho odladenie do realizovateľnej podoby, príprava mediálnej stratégie zadania, ďalšie rollovanie do konkrétnych tímov v agentúre, spolupráca s kreatívnymi agentúrami, stráženie realizácie, až po úspešné dokončenie zadania

@ Stratég a analytik – pracuje s množstvom dát a analýz konkurenčného prostredia a spotrebiteľského správania, na základe ktorých pripravuje mediálnu stratégiu pre klienta zostavenú z rôznych media typov (TV, Print, OOH, Digital, Radio, ...)

@ Komunikátor – tvorí prezentácie a podklady pre mediálnu stratégiu, actionplány a mediaplány, ktoré ďalej komunikuje zainteresovaným stranám

MP junior začína množstvom školení, mentoringom, shadowingom kolegov a plnením najprv čiastkových a neskôr komplexnejších úloh. Kým sa dostane na úroveň MEDIA PLANNER (mid) a k všetkým vyššie spomenutým rolám môže trvať aj rok . Nudiť sa teda určite nebudeš. Aby sa ti to podarilo, je dôležité sa pripraviť na množstvo nových informácií od kolegov a na dávku vlastnej iniciatívy pri spoznávaní agendy. Preto k výberku pristupujeme veľmi zodpovedne. Očakávať môžeš niekoľko kôl, počas ktorých sa budeme spoznať teba a ty zase nás.

Za GAME CHANGER považujeme naše people friendly prostredie. Prostredie, kde ľudia nie sú len osobné čísla, ale osobnosti s vlastným príbehom, ambíciami ale aj domácimi miláčikmi :) A že to nie sú iba slová, dokazuje získané ocenenie ZLATÁ STOLIČKA ´23 Special Award: Najstabilnejší zamestnávateľ medzi agentúrami.

Preto u nás nájdeš benefity ako:

- 5 a viac dní dovolenky naviac počas Vianoc (s dovčou cez sviatky si jednoducho nemusíš lámať hlavu)
- koncoročný bonus v závislosti od výsledkov, zvýhodnená Multisport karta
- flexibilný pracovný čas kombinovaný s home officom
- otvorené možnosti rastu - k náročnejším projektom, na seniornejšiu pozíciu, cross agentúru
- rozvoj účasťami na konferenciách, interných školeniach (AJ máme priamo u nás), atď.
- office vytvorený podľa umenia feng shui, super možnosti parkovania pred budovou
- Dog friendly office, ale aj gitary a bicie na odreagovanie

Informácie o výberovom konaní

Milá budúca kolegyňa, kolega,

ak si sa dočítal/-a až sem, ponuka Ťa určite zaujala. Pošli nám teda rovno Tvoje CV. V sprievodnom texte alebo motivačnom liste nezabudni spomenúť dôvod, prečo reaguješ na pozíciu – čo ťa na nej zaujalo, a prečo práve Ty, veď vieš.

Ak nemáš pri sebe CV, ale chceš reagovať, pošli nám na seba aspoň kontakty a pár slov o Tvojej maličkosti.

Budeme sa snažiť odpovedať na všetky žiadosti, či už emailom, alebo telefonicky.

Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, reklama, mediálne plánovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Accountskej/ marketingovej/ analytickej/ projektovej

Počet rokov praxe

1

Nemusíš mať skúsenosti v oblasti mediálneho plánovania (aj keď sú určite vítané). Bez čoho sa ale na pozícii nezaobídeš:
* organizovanosť a rýchle chápanie súvislostí MUST HAVE,
* analytické myslenie, a.k.a. schopnosť čítať, analyzovať a interpretovať dáta rôzneho druhu,
* schopnosť odkomunikovať (vizuálne v ppt aj slovne) svoje návrhy, výsledky prieskumov, stav zadaní a pod.,
* plynulá angličtina, ktorú využiješ pri globálnych projektoch,
* nadšenie pre reklamu a marketing sa tiež hodí.

Výhodou je napr. skúsenosť na accountskej pozícii

Sme Universal McCann, fullservisová mediálna agentúra s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v oblasti plánovania a nákupu mediálneho priestoru.

Na Slovensku sme tím zložený z približne 50 poctivých, priamych a optimistických ľudí, profesionálov v oblasti komunikácie. Ale predovšetkým sme ľudia, pre ktorých sú vzájomné vzťahy kľúčové. Vzťahy založené na vzájomnej dôvere a rešpekte považujeme za nevyhnutný predpoklad nášho naplnenia a ďalšieho rozvoja.
A že to nie sú iba slová, dokazuje ocenenie ZLATÁ STOLIČKA ´23 Special Award: Najstabilnejší zamestnávateľ.

Sme súčasťou celosvetovej mediálnej siete IPG Mediabrands, patriacej pod reklamný holding Interpublic group. Globálnu značku UM tvorí bezmála 4 800 profesionálov pôsobiacich vo viac ako 100 krajinách sveta.

Patríme medzi rešpektovaných marketingových konzultantov a lídrov v poskytovaní inovatívnych riešení.
Sme partnerom značiek ako ČSOB, Suzuki, Johnson&Johnson, Storck, About You, Mattel, HONDA a mnohých ďalších.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4756440  Dátum zverejnenia: 6.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac