Fakturant/ka

Universal McCann

Miesto práce
Dr. Vladimíra Clementisa, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac+ koncoročný bonus (v závislosti od ekonomických a osobných výsledkov) *Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami, skúsenosťami a inými osobnými charakteristikami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho ekonomického tímu hľadáme novú kolegyňu / nového kolegu na pozíciu – fakturant / ka.

Čo bude tvojou úlohou:
* účtovanie dodávateľských faktúr, kontrola a riešenie nespracovaných položiek,
* riešenie nezrovnalostí na faktúrach a predchádzanie ďalším problémom,
* vyhľadávanie chybných údajov v databáze oproti predlohám v elektronických účtovných dokumentoch, opravovanie zistených chýb,
* spracovávanie, vyhotovovanie a evidencia pridelených účtovných dokladov,
* evidencia, účtovanie, úhrady a kontrola došlých faktúr a objednávok,
* realizácia úhrad prostredníctvom platobných systémov bánk

* zaškolenie a podpora od seniornejších kolegov,
* koncoročný bonus v závislosti od ekonomických a osobných výsledkov,
* minimálne 5 dní dovolenky naviac počas vianočných sviatkov,
* vzdelávanie: účasť na konferenciách a školeniach, hodiny anglického jazyka, interné vnútrofiremné školenia
* zvýhodnená športová Multisport karta,
* pravidelné agentúrne raňajky a teambuildingové aktivity (počas nelockdown obdobia),
* mobilný telefón,
* práca v mladom priateľskom kolektíve v novo-vybudovanom office podľa umenia feng shui;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia / ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Fakturant / účtovník

Počet rokov praxe

1

* práca so systémami
* Excel – pokročilá úroveň
* zodpovednosť, spoľahlivosť a zmysel pre detail
* tímovosť

Sme Universal McCann, fullservisová mediálna agentúra s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v oblasti plánovania a nákupu mediálneho priestoru.

Na Slovensku sme tím zložený z približne 50 poctivých, priamych a optimistických ľudí, profesionálov v oblasti komunikácie. Ale predovšetkým sme ľudia, pre ktorých sú vzájomné vzťahy kľúčové. Vzťahy založené na vzájomnej dôvere a rešpekte považujeme za nevyhnutný predpoklad nášho naplnenia a ďalšieho rozvoja.
A že to nie sú iba slová, dokazuje ocenenie ZLATÁ STOLIČKA ´23 Special Award: Najstabilnejší zamestnávateľ.

Sme súčasťou celosvetovej mediálnej siete IPG Mediabrands, patriacej pod reklamný holding Interpublic group. Globálnu značku UM tvorí bezmála 4 800 profesionálov pôsobiacich vo viac ako 100 krajinách sveta.

Patríme medzi rešpektovaných marketingových konzultantov a lídrov v poskytovaní inovatívnych riešení.
Sme partnerom značiek ako ČSOB, Suzuki, Johnson&Johnson, Storck, About You, Mattel, HONDA a mnohých ďalších.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4369917  Dátum zverejnenia: 29.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac