Online Media Specialist

Universal McCann

Miesto práce
Dr. Vladimíra Clementisa 10, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiac+ koncoročný bonus (v závislosti od ekonomických a osobných výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho digitálneho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu - Online špecialista pre Google platformu.
Ak ti sedí prostredie mediálnej agentúry, vynikáš matematickými a analytickými schopnosťami a tvojmu oku neunikne žiaden podstatný detail, tak možno práve ty sa môžeš stať jedným z nás.

Aké úlohy na teba v našej agentúre čakajú?
* Plánovanie, realizácia a vyhodnotenie online PPC kampaní;
* Optimalizácia online kampaní;
* Analýza výsledkov, spracovanie dát a reporting
* Práca s analytickými nástrojmi + s trackovacími nástrojmi
* Tvorba a spolupráca na online stratégii
* Príprava odporúčaní pre ďalšiu komunikáciu
* Sledovanie najnovších trendov a noviniek
* Komunikácia s klientmi

* zaškolenie a podpora seniorného tímu online špecialistov
* koncoročný bonus v závislosti od ekonomických a osobných výsledkov,
* minimálne 5 dní dovolenky naviac počas vianočných sviatkov,
* možnosť práce z domu - home office,
* vzdelávanie: účasť na konferenciách a školeniach, hodiny anglického jazyka,
* zvýhodnená športová Multisport karta,
* pravidelné agentúrne raňajky a teambuildingové aktivity (počas nelockdown obdobia),
* mobilný telefón,
* práca v mladom priateľskom kolektíve v novo-vybudovanom office podľa umenia feng shui;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing (výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy
Google Tag Manager - Základy
Google Data Studio - Základy
Facebook Business Manager - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

PPC špecialista

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* skúsenosti a znalosť inzerovania v cenových porovnávačoch (heureka, najnakup) - výhodou
* predchádzajúce pracovné skúsenosti v oblasti PPC reklamy - výhodou
* nadšenie pre marketing a reklamu, chuť učiť sa
* zodpovednosť a zmysel pre detail
* analytické a matematické schopnosti
* kreativita
* tímovosť
* pro-klientské zameranie
* plynulá angličtina

Sme Universal McCann, fullservisová mediálna agentúra s viac ako 20 ročnými skúsenosťami v oblasti plánovania a nákupu mediálneho priestoru.

Na Slovensku sme tím zložený z približne 50 poctivých, priamych a optimistických ľudí, profesionálov v oblasti komunikácie. Ale predovšetkým sme ľudia, pre ktorých sú vzájomné vzťahy kľúčové. Vzťahy založené na vzájomnej dôvere a rešpekte považujeme za nevyhnutný predpoklad nášho naplnenia a ďalšieho rozvoja.
A že to nie sú iba slová, dokazuje ocenenie ZLATÁ STOLIČKA ´23 Special Award: Najstabilnejší zamestnávateľ.

Sme súčasťou celosvetovej mediálnej siete IPG Mediabrands, patriacej pod reklamný holding Interpublic group. Globálnu značku UM tvorí bezmála 4 800 profesionálov pôsobiacich vo viac ako 100 krajinách sveta.

Patríme medzi rešpektovaných marketingových konzultantov a lídrov v poskytovaní inovatívnych riešení.
Sme partnerom značiek ako ČSOB, Suzuki, Johnson&Johnson, Storck, About You, Mattel, HONDA a mnohých ďalších.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4075082  Dátum zverejnenia: 5.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac