PHP developer

UNIVERSAL maklérsky dom a.s.

Červeňova 18, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacUvedená mzda je dolnou hranicou, ktorú radi upravíme podľa Vašich skúseností a formy spolupráce. Ďalšou zložkou mzdy je osobné štvrťročné ohodnotenie. Pri IT spoločnostiach sa vyžaduje práca v rozmedzí 20 MD mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, samostatného PHP programátora, alebo IT spoločnosť pre vývoj interných aplikácií, pre podporu našich projektov a procesov, ako je napr. sprostredkovateľský/klientský portál, rôzne kalkulačky a pod. na webovej platforme.
Pravidelne budete spolupracovať s ostatnými PHP developermi a projekt manažérom vášho projektu.

Pracovná náplň vyžaduje:
- programovanie PHP/JavaScript/ HTML/CSS
- znalosť Drupal
- znalosť Git/GitLab
- znalosť tvorby microservice/webservice
- integrácia interných a externých API
- znalosť databázy PostgreSQL
- výhodou je znalosť Symfony framework
- výhodou je aj znalosť základov Linux-u a Docker-u

- po zapracovaní možnosť pracovať z domu (HO)
- priestor pre vlastné nápady a inovácie
- podporu skúseného tímu
- motivujúci kolektív a príjemná pracovná atmosféra
- možnosť nastaviť si flexibilný pracovný čas
- teambuildingy s tvojím tímom, aj celou centrálou spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
PostgreSQL - Pokročilý

Anglický jazyk - na úrovni čítania technickej dokumentácie

Spoločnosť UNIVERSAL maklérsky dom, a.s. bola založená v októbri 2001. Patrí medzi lídrov v digitalizácii finančného sprostredkovania.
Pracuje s vlastnými vyvinutými IT nástrojmi a aplikáciami.

Počas svojej viac ako 20 ročnej činnosti sme sa vyprofilovali na poprednú sprostredkovateľskú spoločnosť v TOP 10 SR, ktorá dokáže svojich klientov zastrešiť komplexne a pôsobí v oblasti:
- životného poistenia,
- investovania,
- poistenia priemyselných rizík,
- majetkového poistenia občanov a firiem,
- v oblasti sprostredkovania úverov a leasingov.

Klientom poskytuje komplexný poisťovací servis, ktorého súčasťou je preskúmanie existujúceho poistného kmeňa, sprostredkovanie, asistencia pri likvidácií poistných udalostí a konzultačná činnosť v súlade s udelenou licenciu Národnej banky Slovenska v rámci celého územia Slovenskej republiky.

Spoločnosť spolupracuje s viac ako 60 obchodnými partnermi, ktorým bolo udelené oprávnenie k podnikaniu na poisťovacom a finančnom trhu SR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4182716  Dátum zverejnenia: 5.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac