Referent spracovnaia dát - Junior

UNIVERSAL maklérsky dom a.s.

Miesto práce
Červeňova 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktualizácia databáz
- Spracovanie výstupov z databáz
- Práca s tabuľkami a ich analýzy
- Porovnávanie interných a externých databáz
- Riešenie reklamácií
- Spolupráca pri príprave provízií

- Zaujímavá práca v príjemnom prostredí a kolektíve
- Perspektívna práca v rýchle rastúcej úspešnej spoločnosti
- Platové ohodnotenie zodpovedajúce pozícii a zodpovednosti + Bonusové ohodnotenie
- Flexibilná pracovná doba

Životopis a motivačný list poslať na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Základy

- Schopnosť analytického myslenia
- Precíznosť
- Spoľahlivosť
- Samostatnosť
- Znalosť v oblasti bankovníctva a poisťovníctva výhodou

Spoločnosť UNIVERSAL maklérsky dom, a.s. bola založená v októbri 2001. Patrí medzi lídrov v digitalizácii finančného sprostredkovania.
Pracuje s vlastnými vyvinutými IT nástrojmi a aplikáciami.

Počas svojej viac ako 20 ročnej činnosti sme sa vyprofilovali na poprednú sprostredkovateľskú spoločnosť v TOP 10 SR, ktorá dokáže svojich klientov zastrešiť komplexne a pôsobí v oblasti:
- životného poistenia,
- investovania,
- poistenia priemyselných rizík,
- majetkového poistenia občanov a firiem,
- v oblasti sprostredkovania úverov a leasingov.

Klientom poskytuje komplexný poisťovací servis, ktorého súčasťou je preskúmanie existujúceho poistného kmeňa, sprostredkovanie, asistencia pri likvidácií poistných udalostí a konzultačná činnosť v súlade s udelenou licenciu Národnej banky Slovenska v rámci celého územia Slovenskej republiky.

Spoločnosť spolupracuje s viac ako 60 obchodnými partnermi, ktorým bolo udelené oprávnenie k podnikaniu na poisťovacom a finančnom trhu SR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2754274  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou