Reagujte bez životopisu

Láka ťa dobrý zárobok? Získaj stabilný job vo firme 1Bite. Ponúka mzdu až do 28.16€/h brutto. (Balič). Čítaj ďalej.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
každý týždeň
14,08 - 28,16 EUR/hod.Mzda v čistom po odrátaní ubytovania a poistenia vychádza okolo 1500-1600€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho holandského partnera hľadáme šikovných pracovníkov do spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou snackov (syry, salámy, mäso, šaláty, sušené paradajky atď).

Pracuje sa na oddeleniach - krájanie, balenie, etiketovanie, príprava objednávok na expedíciu.

Máte možnosť byť zaškolený a stať sa operátorom linky za lepších mzdových podmienok.

Vieme umiestniť každého motivovaného pracovníka, ktorý ma aspoň základné skúsenosti v produkcií a ovláda anglický jazyk na úrovni A2.

Vo výrobniach je približne 7-9 stupňov. Práca na dve smeny od 6:00 - 18:00 a druhá smena 16:00 - 00:00.

Zložky mzdy:

hodinová mzda 14,08€/hod brutto

​• príplatky nad 40 odpracovaných hodín týždenne 140%
• nadčasy v sobotu medzi 00:00 - 12:00 vo výške 180%
• nadčasy v sobotu medzi 12:00 - 00:00 vo výške 200%
• nadčasy v nedeľu vo výške 200%
• ku mzde sa vypláca príplatok 8,33% - holiday money

Viac informácií o pracovnej ponuke nájdete tu:

Využite množstvo výhod!

Atraktívna mzda a pravidelné hodnotenie výkonu.
• Možnosti odborného a osobného rozvoja.
• Moderné pracovné prostredie so špičkovou technológiou.
• Príležitosť pripojiť sa k stabilnej a inovačnej spoločnosti.
• Kultúrna rozmanitosť: Holandsko je známe svojou otvorenosťou a multikulturalizmom, čo vám poskytuje príležitosť stretnúť a spolupracovať s ľuďmi z rôznych kútov sveta.
• V rámci holandského zdravotného systému máte nárok na komplexné zdravotné poistenie.
• Nízke vstupné náklady.
• Stabilná práca.
Holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie.
• Týždenná mzda.
• Ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33%(pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu).
Podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v Holandsku.
Pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku.
Zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom.
Doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom.
• Viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie.

Zabezpeč si svoje miesto a pošli svoj životopis ešte hneď na [email protected]

Začnite svoju cestu vo svete logistiky práve teraz! ✨

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť 1Bite Foods bola založená v roku 2006 pôvodne s cieľom vyvíjať a vyrábať luxusné predjedlá. Aktuálne sa špecializuje prípravou tapas, mäsové guľky, šunkové rolky serrano a iné malé chuťovky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme motivovaných, komunikatívnych, tímových kolegov, ktorí berú svoju prácu seriózne. Potrebujete sa dohovoriť po anglicky a mať záujem zaučiť sa.
Odmeníme sa Ti prácou v TOP spoločnosti a výbornou mzdou!

Oceníme, pokiaľ máš skúsenosť s prácou v produkcií a ovládaš anglický jazyk na úrovni A2.

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4814931  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 14,08 EUR/hod.