Zaujímajú Ťa autá a rád šoféruješ? Atraktívna práca v Nemecku - parkovač. Nepotrebuješ prax, základná znalosť NJ alebo AJ.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
každý týždeň
13,5 EUR/hod.13,50€/brutto hodina + denný dochadzkový bonus 5,-€ netto. Čistá mesačná mzda od 1550,-€, zavisí od daňovej triedy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Práca ako parkovač v Nemecku znie ako skvelá príležitosť, najmä ak máte záujem o autá. Okrem toho, že ste aktívny vodič, nepotrebujete žiadnu špeciálnu prax. Všetko Vás naučíme. Potrebujete len základy AJ alebo NJ jazyka.

Budete prevážať a parkovať vozidlá na rôzne stanoviská.
Získate prax v úlohách ako kontrola listu vozidla, elektronických funkciách, vizuálna kontrola laku auta, či tlaku v pneumatikách.  Údaje budete zaznamenávať do počítača.

Pracovná doba je 07.00 - 17.00 hod/18.00 hod., prípadne v sobotu.

Získate zaujímavú prácu, kde nadobudnete zručnosti, ktoré sa Vám zídu aj v budúcnosti.
Už po 6. mesiacoch sa môžete stať kmeňovým zamestnancom.
Ubytovanie v lokalite Faulbach, kde budete aj pracovať je zabezpečené (cca 50 km od Wűrzburgu)

Je táto práca pre Teba vhodná? Neváhaj a pošli hneď životopis na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je spoločnosť, ktorá zaujala jednoznačné stabilné postavenie na nemeckom trhu. Zamestnáva kvalifikovaných aj nekvalifikovaných pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je vhodná pre každého, kto má rád autá a má chuť naučiť sa základnej technickej kontrole osobných automobilov.

Pokiaľ si aktívny vodič, šikovný, zručný, ovládaš základy AJ alebo NJ si ideálny kandidát.

Zamestnávateľ očakáva, aby si pre neho pracoval minimálne 6 mesiacov a mal chuť sa vo svojej práci zdokonaľovať.

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4808300  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13,5 EUR/hod.