Reagujte bez životopisu

Vykladanie a nakladanie tovaru (Holandsko). Garantované hodiny a mzda. Ubytovanie len 75€ týždenne. Mzda 13,88€ brutto / hod.+ bonusy. Nástupy ihneď.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, alebo priebežne podľa potreby zamestnávateľa
13,88 - 27,76 EUR/hod.Základná čistá mzda už po odrátaní ubytovania, poistenia a všetkých nákladov, odvodov je cca.1450€ + raz ročne vyplatený dovolenkový príspevok, tzv. holiday money (13. plat) + mzda vyplácaná každé 4 týždne + možnosť požiadať o zálohu už po prvom odpracovanom týždni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a spoľahlivých pracovníkov s dobrou fyzickou kondíciou na vykladanie a nakladanie kontajnerov/kamiónov.

Budete pracovať priamo pre zamestnávateľa a nie pre holandskú personálnu agentúru. Vďaka tomu budete mať množstvo výhod ako sú garantované hodiny a mzda, lacné ubytovanie (len 75€ týždenne),
6 mesačný kontrakt a možnosť prechodu na dlhodobý kontrakt.

Vašou náplňou práce bude nakladanie a vykladanie lodných kontajnerov a nákladných áut.

Ako nakladač/vykladač námorných kontajnerov a kamiónov budete pracovať u rôznych klientov v rôznych miestach po celej krajine.

Nakladanie a vykladanie kontajnerov je veľmi rôznorodé. Jedná sa o nakladanie a vykladanie rôznych druhov tovarov, ako napríklad balíky, krabice alebo palety. Od 500 do 10 000 balíkov. Každý deň je iný!

Dennou náplňou práce sú 4 kontajnery. Vyloženie jedného kontajnera trvá v priemere 2 hodiny. Pokiaľ však stihnete kontajnery vyložiť skôr, (napr. už po 5 hodinách budete mať pridelené kontajnery vyložené), Vaša pracovná doba sa končí. Znamená to, že odpracujete 5 hodín, ale zaplatených budete mať 8 hodín.

Podrobné informácie o pracovnej ponuke nájdete tu: https://universalconsulting.sk/jobs/pracovnici-vykladanie-nakladanie-tovaru-garantovane-hodiny/

• budete pracovať priamo pre zamestnávateľa, nie pre agentúru
• výborné mzdové ohodnotenie
• raz ročne vyplatený dovolenkový príspevok, tzv. holiday money (13.
plat)
• mzda vyplácaná každé 4 týždne + možnosť požiadať o zálohu už po
prvom odpracovanom týždni
• garantované hodiny (144 hodín mesačne)
• 6 mesačný kontrakt
• zabezpečené ubytovanie za veľmi výhodnú cenu (len 75€/týždeň)
• starostlivosť zo strany zamestnávateľa + pomoc pri vybavení
všetkých registračných povinností v Holandsku
• doprava do / z práce zabezpečená zamestnávateľom ZDARMA
• nízke vstupné náklady
• stabilná práca
• možnosť postupu na vyššiu pozíciu
• holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné,
dôchodkové zabezpečenie
• ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8% z Vašej hrubej mzdy,
vyplatené raz ročne v mesiaci jún (alebo po odchode zo spoločnosti)
• podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v Holandsku
• pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
• viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné
poistenie

Informácie o výberovom konaní

Ponuka je stále aktuálna!
V prípade Vášho záujmu nám prosím pošlite svoj životopis na [email protected].
My Vás budeme telefonicky kontaktovať, podáme Vám bližšie informácie o pracovnej ponuke a dohodneme s Vami termín nástupu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je na pracovnom trhu od roku 1989 dôveryhodným, ceneným a stabilným partnerom mnohých veľkých a malých spoločností po celom Holandsku. Už viac ako 30 rokov poskytuje komplexné riešenia pre každú logistickú otázku. Od nakládky a vykládky až po vychystávanie, od výrobných prác po prácu s vysokozdvižným vozíkom alebo kompletnú starostlivosť o logistický proces.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, špedícia, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá fyzická kondícia
- hľadáme motivovaných a šikovných
pracovníkov, ktorí si chcú dobre zarobiť
- ochota rešpektovať iné národnosti, či už v
práci alebo na ubytovaní
- kandidáti musia byť flexibilní podľa
aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa
- vodičský preukaz je výhoda

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4683145  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 13,88 EUR/hod.