Reagujte bez životopisu

Hľadáme pracovníkov na jednoduché práce s kvetmi v Holandsku. Bez znalosti jazyka! Nástup: každý týždeň

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Podľa potrieb klienta.
12,12 - 16,36 EUR/hod.Mesačná mzda v čistom po odrátaní všetkých nákladov je cca 1200€ - 1600€. Dochádzkový bonus v januári.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho holandského partnera hľadáme ľudí na práce s kvetmi v Holandsku. Pracuje sa už aj na vonkajších prácach.

• vieme zamestnať mužov, ženy, páry (párom nevieme garantovať spoločnú prácu, zabezpečíme spoločné ubytovanie)
• jedná sa o prácu na holandskú prac. zmluvu
• vyžaduje sa jemná motorika rúk
• pracuje sa vnútri v halách

POSTUPNE KONTAKTUJEME KAŽDÉHO!

Náplň práce:
• sadenie cibuliek
• triedenie cibuliek na páse
• balenie cibuliek
• etiketovanie
• treba byť flexibilný podľa požiadaviek zamestnávateľa – pracuje sa
v skleníkoch, halách, ale aj v logistike (balenie, …)

Mzda:
• mzda sa odvíja od veku zamestnanca, zaradenia do daňovej skupiny, od počtu odpracovaných hodín v týždni a kolektívnych zmlúv konkrétneho klienta, kde bude zamestnanec pracovať – podľa holandskej legislatívy
• ku mzde sa vypláca príplatok 8,33% - holiday money
• mzda v čistom je cca 1200-1600€/mesiac v čistom už aj po odrátaní ubytovania, z toho si platíte už len stravu

Podrobné info si prečítajte na našej webke:

• nemusíte mať znalosť cudzích jazykov, prax, ani vodičský preukaz
• nízke vstupné náklady
• kurz holandčiny ZDARMA
• stabilná práca
• veľa zamestnaných Slovákov a Čechov
• holandská pracovná zmluva, holandské sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
• týždenná mzda
• viete si veľmi dobre zarobiť
• ku mzde dostávate dovolenkové peniaze 8,33% (pokiaľ budete pracovať 1 rok, je to cca ekvivalent 13.ho platu)
• podpora zo strany zamestnávateľa počas celého pobytu v Holandsku
• pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku
• skvelé referencie od Našich uchádzačov
• zabezpečené ubytovanie od zamestnávateľa (domy, byty), hradené zamestnancom
• doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom (krátke vzdialenosti na firemných elektrobicykloch, pre dlhšie vzdialenosti firemné auto)
• viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie
• starostlivosť zo strany zamestnávateľa

Ponuka je stále aktuálna! Pošlite nám obratom svoj životopis na email [email protected]. Keď nám príde Váš životopis, budeme volať počas najbližších dní, aby sme Vám podali info. Postupne kontaktujeme každého!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Naším klientom je spoločnosť, ktorá už viac ako 13 rokov zabezpečuje kvalitných pracovníkov. V prvých rokoch sa zameriavala najmä na poľnohospodársky sektor, ale teraz pôsobí v mnohých ďalších odvetviach, ako je logistika, výroba a technológia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- treba akceptovať že pri práci s kvetmi môže byť chladnejšie prostredie
- vieme Vás zamestnať aj bez znalosti cudzieho jazyka
- musíte vedieť jazdiť na bicykli, nakoľko do práce sa dochádza na firemných elektrobicykloch, prípadne autom
- ochota rešpektovať iné národnosti či už v práci, alebo na ubytovaní
- ochota akceptovať charakter poľnohospodárskej práce
- kandidáti musia byť flexibilný podľa aktuálnych požiadaviek zamestnávateľa
- dobrá fyzická kondícia
- základná prax s prácou v poľnohospodárstve
je výhodou

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4588017  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 12,12 EUR/hod.