Zdravotná sestra do novej špičkovej urologickej kliniky (ambulancia Trenčín). Dobré podmienky. Dotované ubytovanie

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 1300 € v hrubom mesačne (odmena až do 200 € podľa kvality práce. Strava, pitný režim, sociálny program. Dotované ubytovanie s parkovaním.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novopostavenej špičkovej privátnej urologickej kliniky v Trenčíne hľadáme zdravotné sestričky, alebo bratov.
Pracuje sa pondelok - piatok, LEN DENNÉ ZMENY.

Základná mzda 1300 € v hrubom mesačne (odmena až do 200 € podľa kvality práce).
Strava, pitný režim, sociálny program.
Zamestnávateľ poskytuje v prípade potreby pekný dvojizbový byt s parkovaním. Ubytovanie je dotované.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy pošlite prosím na [email protected] .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Privátna urologická ambulancia je najväčší poskytovateľ zdravotnej starostlivosti v odbore urológia, onkourlógia a detská urológia na Slovensku. Má pracoviská v troch mestách na Slovensku, plánuje sa rozšíriť do 6 miest v rámci Trenčianskeho kraja. V novej modernej budove v centre Trenčína sa realizuje aj jednodňová operačná starostlivosť v rôznych medicínskych odvetviach. Pracovisko je veľmi moderne zariadené prístrojovou technikou, filozofia pracoviska je výrazne proklientská. Privátna urologická ambulancia je na trhu už 18.ty rok. Nie je a nikdy nebola dlžníkom žiadnej inštitúcii, žiadnemu dodávateľovi, alebo zamestnancovi. Ide o progresívne sa rozvíjajúcu spoločnosť s veľkou perspektívou. Jej prioritami sú poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore urológia, operačná liečba a klinické skúšanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ zdravotná škola, Fakulta zdravotníctva a ošetrovateľstva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme motivované zdravotné sestry, s praxou aj bez praxe, ktorá majú záujem pracovať a podieľať sa na chode špičkovej kliniky.

- pozícia vyžaduje zdravotnícke vzdelanie (SŠ zdravotnícka, alebo Fakulta zdravotníctva a ošetrovateľstva)
- profesionálny a proklientský prístup k pacientom
- zodpovednosť
- súdržnosť, kolegialita
- aktívny prístup k pracovným povinnostiam
- schopnosť riešiť problémy, flexibilita
- lojalita
- znalosť anglického jazyka slovom aj písmom veľká výhoda (nie podmienka)

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4549563  Dátum zverejnenia: 31.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac