Reagujte bez životopisu

Holandsko - Práca v hydinárni pre Plukon. Aj pre študentov! Ubytovanie zabezpečené! Bez znalosti AJ a praxe. Doprava do/z práce zdarma .

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Ommel, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
každý týždeň
10,58 - 11,38 EUR/hod.-mzda sa vypláca každý týždeň +8,33 % holiday money (ekvivalent 13.mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Plukon Food ponúka dlhodobé stabilné zamestnanie v akomkoľvek období. Ak si vyberiete pracovať pre Plukon, budete pracovať pre inovatívnu, pragmatickú a zdravú spoločnosť s budúcnosťou.

Ak teda máte záujem pracovať v Holandsku dlhodobo a bez rizika, neovládate anglický jazyk, ani nemáte dostatok praxe čítajte ďalej.
Vieme umiestniť mužov, ženy aj páry. Vieme umiestniť aj ľudí, ktorí sa už nachádzajú v Holandsku.

Zamestnávateľ umožnil brigádu min. na 2 mesiace aj pre študentov za nasledovných podmienok:.
– lokalita Ommel – oddelenie „production“ – mzda 10,58€/h
– lokalita Maasmechelem – oddelenie „ chicken hanging“ – mzda 15,70€/h

Nástupy:
- každý týždeň (utorok a streda)

Náplň práce:
- zaistenie, že výrobky zodpovedajú štandardom kvality
- pracujte aj na iných pozíciách: balenie kuracieho mäsa, váženie a príprava hotového výrobku na expedíciu, udržiavanie čistoty na pracovisku
- jednoduché filetovanie
- balenie hydiny
- vykosťovanie a krájanie mäsa, ktoré nebolo narezané strojom
- vešanie kurčiat

Pracovné hodiny:
- pracuje sa na 2 smeny medzi 5:00-16:00 a 16:00-01:00
- pracuje sa pondelok – piatok (38 - 40h/týždeň )

Vaša mzda:
10,58€ - 11,38€ brutto/hodina
- mzda pre študentov 10,58€-15,70€/h
-mzda sa vypláca každý týždeň
- 8,33 % holiday money (ekvivalent 13.mzdy)

Viac info si prečítajte na našej webovej stránke:

- Plukon Food ponúka stabilitu a istotu práce v akomkoľvek období
- možnosť pracovať dlhodobo
- brigáda pre študentov min. na 2 mesiace
- práca na holandskú pracovnú zmluvu
- zabezpečené ubytovanie - neplatíte vopred
- doprava z/do práce ZDARMA - zabezpečená zamestnávateľom

Pošlite nám prosím Váš životopis na [email protected], následne sa Vám ozveme a dohodneme ďalší postup.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Plukon Food Group je jedným z najväčších hráčov na európskom trhu s hydinou, dodávkou kuracích výrobkov a hotových jedál popredným európskym potravinovým partnerom. Rozmiestnením v piatich krajinách a zamestnávajúc viac ako 5 000 ľudí, hrá vedúce postavenie medzinárodná úloha pri premene potrieb zákazníkov na inovatívne výrobky a poľnohospodárske riešenia.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

o hľadáme spoľahlivých pracovníkov, ktorí sú motivovaní naučiť sa vykonávať ich novú prácu
o muži, ženy, páry
o bez znalosti cudzieho jazyka
o prax výhoda
o čistý register trestov

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4338822  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 10,58 EUR/hod.