Reagujte bez životopisu

Holandsko - skladníci/čky obľúbené sklady Ceva a Syncreon. Strava a ubytovanie počas 5 dňovej karantény zabezpečená zdarma!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
každý týždeň počas roku 2021
10,38 - 10,6 EUR/hod.+ 8,33 % holiday money mzda v čistom vychádza cca 1200€/mesiac v čistom, po odrátaní ubytovania, odvodov aj poistení (v závislosti od prevádzky, veku kandidáta a lokality v ktorej bude pracovať)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA, KTORÁ JE AKTUÁLNA POČAS CELÉHO ROKA!

Pre našich overených klientov v Holandsku hľadáme na jednotlivé prevádzky ľudí so znalosťou angličtiny na úrovni B1. Ideálne je ak máte aj skúsenosti s prácou v sklade, aj vodičský preukaz. Nie je to však podmienka, len výhoda.

Lokality: Waalwijk, Tilburg, Einthoven, Born, Heerlen...

Obsadzujeme ľudí na pracovné pozície: skladník, balič, operátor, vodič elektrického paletového vozíka, vodič vysokozdvižného vozíka dokladač tovaru. Ide o kumulovanú pracovnú pozíciu. Hľadáme zamestnancov do skladov s elektronikou, oblečením a zmiešaným tovarom a do logisticého centra s rozličným tovarom.

Covid info:
- pri odchode do Holandska musíte mať spravený antigénový test
- kandidáti po príchode do Holandska absolvujú 5 dňovú karanténu, počas ktorej Vás zamestnávateľ ZADARMO pretestuje a poskytne Vám ZADARMO karanténne ubytovanie aj jedlo
- následne na to ste pretestovaný PCR testom, ak máte negatívny test sa presuniete na Vaše ubytovanie a začínate pracovať

Náplň práce
- práca v sklade, príprava tovaru podľa objednávok
- picking (vyzdvihnutie tovaru)
- packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
- etiketovanie
- práca s ručným skenerom
- práca na linke

Mzda:
10,38 - 10,60 €/brutto + 8,33 % holiday money (cca 13.ty plat) + - príplatky (nočné, víkendy)

Na konkrétnu prevádzku budete zaradený podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Viac info o pracovnej ponuke si môžete prečítať na našej webovej stránke:

- viete si uplatniť navrátenie väčšinovej časti nákladov za zdravotné poistenie (až do výšky cca 1100 € ročne)
- práca na jednu zmenu
- holandská pracovná zmluva
- ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom - 2 lôžkové izby, neplatí sa vopred
- nízke náklady na vycestovanie
- starostlivosť zo strany zamestnávateľa - pomoc pri vybavení všetkých registračných povinností v Holandsku,
- doprava do práce zabezpečená zamestnávateľom
- možnosť pracovať dlhodobo

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: [email protected]. Budeme Vám volať a dohodneme sa na nástupoch.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Vaším zamestnávateľom je náš dlhoročný partner, ktorý sa špecializuje na zabezpečovanie pracovníkov v Holandsku do rôznych oblasti - poľnohospodárstvo, logistika, priemysel a iné.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- predchádzajúca prax vo výrobe alebo s prácou v sklade výhodou
- zodpovednosť, flexibilita
- čistý register trestov nie starší ako
- vodičský preukaz výhodou mesiace

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4068842  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 10,38 EUR/hod.