Práca v potravinárskej výrobe v Nemecku. Vegetariánske výrobky. S autom a znalosťou NJ na úrovni B1. Nástupy asap!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bamberg, Nemecko
Termín nástupu
po dohode, ideálne asap
10,5 EUR/hod.10,50€ brutto/hodina + príplatky + denný dochádzkový bonus 15,00€ netto/deň záleží aj od toho, do ktorej daňovej triedy budete patriť - cca 1400€/mesiac - vyplácaná mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov do potravinárskej výroby v Nemecku. Ide o spoločnosť, ktorá vyrába vegetariánske výrobky v meste Bamberg, cca 60 km od Norimbergu.

Vieme umiestniť mužov, ženy, dvojice, páry, skupinky. Je potrebná komunikatívna znalosť nemeckého jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B1 a ideálne je mať aj vlastné auto na dochádzanie do práce.

Pracuje sa na nemeckú pracovnú zmluvu. Ide prácu na výrobnej linke – príprava, balenie, etiketovanie, sáčkovanie vegetariánskych výrobkov rôzneho druhu. Pracuje sa v chladnom prostredí (cca 7-12 stupňov). Zamestnávateľ poskytuje zamestnancom termo pracovné oblečenie.

Momentálne umiestňujeme Slovákov aj Čechov. Vzhľadom na situáciu na hraniciach s Českom vieme pomôcť s dopravou cez Poľsko, alebo Rakúsko nielen Slovákom, ale aj Čechom.

Covid info:
- pri vstupe do Nemecka sa musíte preukázať negatívnym PCR Covid testom, nie starším ako 48 hodín, nemusíte absolvovať karanténu, začínate rovno pracovať,
podrobné info Vám poskytne počas telefonického rozhovoru kolegyňa, keďže situácia sa neustále mení

Náplň práce:
- môže sa jednať o kumulované pozície
- práca s vegetariánskymi výrobkami rôzneho druhu
- balenie jednotlivých výrobkov do veľkých kartónových škatúľ
- obsluha strojov a ich plnenie, kompletizácia výrobkov, označovanie a balenie tovaru, vizuálna kontrola, skenovanie atď.
- práca pri linke/za pásom a podobne

Pracovné hodiny:
- jedná sa o prácu v trojzmennej prevádzke – 06.00hod. – 14.00hod. / 14.00hod. – 22.00hod. / 22.00hod. – 06.00hod
- príplatok za nočnú zmenu vo výške 25%
- treba byť flexibilný voči požiadavkám zamestnávateľa
- pracuje sa pondelok – piatok

Pre viac info si kliknite na tento link na našej webovej stránke:

- dobrá mzda, v závislosti od vašich skúseností a odpracovaných hodín
- zabezpečené pekné ubytovanie hotelového typu – tzv. Gasthouse (Guest house)
- denný dochádzkový bonus 15€ netto/deň
- príjemné prostredie v okolí Bambergu
- podpora zamestnávateľa aj nás počas Vášho pobytu
- možnosť záloh
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- dlhodobá práca

Pošlite nám ešte DNES OBRATOM svoj životopis na email [email protected]. Do predmetu uveďte "BAMBERG NEMECKO", do textu uveďte svoje aktuálne telefónne číslo. Budeme Vám volať a podáme podrobné info a dohodneme sa na nástupe.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je nemecká personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na zamestnávanie kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v potravinárskom priemysle

Požiadavky na prácu:
- nemecký jazyk – minimálne B1 slovom aj písmom
- vodičský preukaz skupiny B a možnosť vycestovať vlastným autom je výhodou
- skúsenosti s prácou vo výrobe, na výrobnej linke, za pásom (ideálne v potravinárskom priemysle)
- potvrdenie od lekára – spôsobilosť na prácu v potravinárskom priemysle (resp. platný potravinársky preukaz)
- zručnosť, zodpovednosť, precíznosť, fyzická -
- kondícia

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4038018  Dátum zverejnenia: 24.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 10,5 EUR/hod.