Práca v skladoch, baliči v Rakúskom Aschbach, bez znalosti jazyka. Možnosť zamestnať sa dlhodobo i krátkodobo.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 150 EUR/mesiacod 7€ brutto/hod. (bez skúseností a jazyka) + nadčasy + príplatky za víkendy + paušalné náhrady za dopravu (cca 700-800 € ročne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Universal Consulting aktuálne obsadzuje pozície do Rakúska lokalita Aschbach.

Zamestnávateľ má záujem zamestnať každého motivovaného pracovníka i BEZ ZNALOSTI JAZYKA A SKÚSENOSTÍ, ktorým vie zabezpečiť kurz nemeckého jazyka a ponúknuť jednoduché manipulačné práce.

Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom, hradené zamestnancom vo výške 200 - 250 Eur/mesačne, strhnuté zo mzdy.

Vašou náplňou práce bude:
-Zabezpečovanie baliaceho procesu výrobkov (mliečne výrobky, jogurty a iné).
-Spolupracovanie pri balení a expedovaní tovarov.
-Triedenie výrobkov podľa rôznych parametrov (hmotnosti, rozmerov, farby, obsahu atď.).
-Označovanie tovaru výrobnými číslami, rôznymi etiketami a nálepkami.
-Skladanie a ukladanie rôznych obalových materiálov (krabice, debničky, siete, vrecia, palety atď.).
-Obsluhovanie a základná údržba baliacich prístrojov a liniek.
-Dodržiavanie pracovných postupov balenia tovaru.

- spoločnosť ponúka príležitosť každému pracovníkovi s tou správnou motiváciou
- možnosť pracovať nadčasy
- výkonné bonusy
- kurz nemeckého jazyka zdarma
- možnosť získať rodinný bonus od štátu vo výške 1500 €
- rodinné prídavky
- možné zálohy po odpracovaní 2 týždňov
- zdravotná starostlivosť (lekár + zubár) zdarma
- príspevok na dopravu z/do práce vo výške cca 700-800€ ročne
- koordinátor na mieste vo Vašom rodnom jazyku
- možnosť pre dlhodobú aj krátkodobú prácu
- vzhľadom k vzdialenosti od SR/ČR, zamestnanci cestujú aj domov v čase voľna

-práca na 2 zmeny takmer pošas celého roka:
ranná zmena 05.30 - 13.30, pracuje sa i v sobotu
poobedná zmena 13.30 - 22.00

Pokiaľ hľadáte prácu v Rakúsku budeme radi, ak nám zašlete Váš životopis jazyku na e-mail [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Náš klient je jedným z popredných dodávateľov vysoko kvalitných obalových riešení a logistických služieb.

Špecializuje sa na spracovanie značkových výrobkov v sektore sekundárnych obalov. Modernými baliacimi strojmi sa stará o všetky procesy balenia a dokončovania výrobkov v obchodnom balení. Tiež dodáva riešenia pre služby a koncepty pre logistické služby s vysokým podielom ľudskej práce. Má dlhoročné vzťahy s renomovanými výrobcami . Medzi zákazníkov nášho klineta patria spoločnosti z potravinárskeho a petrochemického sektora, kozmetika a zdravotníctvo, ako aj farmaceutické a priemyselné spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Logistika

Vodičský preukaz

B

-ochota pracovať v chladnom prostredí (cca 7 stupňov celzia)
- vlastný automobil PODMIENKOU!
- zodpovednosť pri výkone práce
- flexibilita, pracovné nasadenie
- fyzická zdatnosť
- výhoda VZV (nie nutnosť)
- dôslednosť
- trestná bezúhonnosť

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3702524  Dátum zverejnenia: 25.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 150 EUR/mesiacod 7€ brutto/hod. (bez skúseností a jazyka) + nadčasy + príplatky za víkendy + paušalné náhrady za dopravu (cca 700-800 € ročne)