Pracuj ako operátor výroby v Belgicku. Skvelé mzdové ohodnotenie. Cesta do Belgicka preplatená zamestnávateľom.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Belgicko
Termín nástupu
01.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 - 2 546 EUR/mesiacod 14,69 Eur/brutto na hodinu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, výrobcu flexibilných obalov a technických fólií, hľadáme skúseného operátora extrúznych strojov v lokalite Liedekerke.

Popis práce:
- výroba plastových granúl
- prevádzka strojov na výrobnej linke
- kontrola kvality hotového výrobku
- prísne dodržiavanie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Pracovné hodiny:
- 40 hodín týždenne
- pracuje sa zvyčajne od 6:00 - 14:00 hod, od 14:00 – 22:00 hod, nočné zmeny od 22.00 - 06.00 hod.

Mzda:
14,69 € gross/hod

Príplatky:
nočná zmena 125%
sobota 150%
nedeľa 200%
mzda je vyplácaná týždenne

Finančné benefity:
• Stravné vouchery vo výške 6,50 Eur netto za odpracovaný deň po 6 mesiacoch.
• Vrátenie nákladov na dopravu do Belgicka do výšky 125 € po štyroch pracovných týždňoch.
• Bonus na konci roka - 8,33% z hrubej ročnej mzdy
• Dovolenkový bonus - 15,38% z hrubého ročného platu

Pokiaľ Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu v anglickom jazyku spolu s fotografiou na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je stabilná belgická personálna agentúra, ktorá zamestnáva pracovníkov, tak na kvalifikované, ako i nekvalifikované pracovné pozície v celom Belgicku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požiadavky:
- znalosť anglického jazyka na úrovni B1
- obsluha vysokozdvyžného vozíka
- MIN. 2 ROKY PRAXE praxe ako operátor výroby , OBSLUHA STROJOV
- dodržiavanie zdravotných a bezpečnostných pravidiel
- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na 3 zmeny

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3689446  Dátum zverejnenia: 25.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 400 - 2 546 EUR/mesiacod 14,69 Eur/brutto na hodinu.