Murári, tesári, pokrývači, pokrývači striech, obkladači, pokladači a omietkári do Nemecka. Ubytovanie a cesta do Nemecka hradená zamestnávateľom.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
nástupná mzda od 12 Eur brutto/hodina. Nadčasy preplatené extra 25%. 24 Eur netto príspevok za každý odpracovaný deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Holandská spoločnosť pôsobiaca aj na nemeckom trhu ponúka výbornú pracovnú príležitosť pre murárov, tesárov, pokrývačov, pokrývačov vstriech, obkladačov, pokladačov a omietkárov s pracovnými skúsenosťami min. 3 roky.

Pracovný čas:
40-43 hodín týždenne, 8 hodín denne

Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

- kvalifikované školenia hradené zamestnávateľom
- neustále vzdelávanie a získanie nových kvalifikácií
- budete pracovať na nemeckú pracovnú zmluvu
- 24 dní dovolenky + štátne sviatky
- ubytovanie zabezpečené i hradené zamestnávateľom
- cesta do Nemecka preplatená zamestnávateľom
- preddavok mzdy
- zamestnávateľ vie akceptovať kandidátov ktorí nemajú požadovanú znalosť cudzieho jazyka alebo sú menej kvalifikovaní. Každý kandidát je posudzovaný individuálne, dokážeme však menej kvalifikovaného kandidáta, alebo kandidáta bez znalosti cudzieho jazyka priradiť do skupinky.

V prípade záujmu, prosím zašlite zivotopis v anglickom alebo nemeckom jazyku na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Roky skúseností a inovatívnych aplikácií robia spoločnosť Dankers International spoľahlivým partnerom v oblasti budovania, a to na národnej i medzinárodnej úrovni. Oodborná organizácia garantuje dôverný kontakt s dôrazom na kvalitu a udržateľnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- anglický alebo nemecký jazyk – mierne pokročilý (B1), nie je podmienkou
- prax min. 3 roky, nie je podmienkou
- dobrý zdravotný stav
- ochota vycestovať za prácou na dlhodobo

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3559277  Dátum zverejnenia: 12.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupná mzda od 12 Eur brutto/hodina. Nadčasy preplatené extra 25%. 24 Eur netto príspevok za každý odpracovaný deň