Práca v skleníkoch v Holandsku (paradajky, uhorky). Dlhodobá práca pre mužov, ženy aj páry. Dostatok pracovných hodín.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
Dohodou
Kandidáti od 21 rokov: 9,59€/brutto/hodina + nadčasy 35-50% (podľa holandskej legislatívy/podľa veku). Čistá mesačná mzda už po odrátaní ubytovania: od 1013€ (kandidáti od 22 rokov, 160 hodín mesačne).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho holandského partnera hľadáme motivovaných kandidátov pre prácu v poľnohospodárstve - práca v skleníkoch (paradajky, uhorky) - zber, celková starostlivosť, strihanie listov. Pracuje sa v rýchlom tempe.

- práca na jednu zmenu, priemerne 38-45 hodín týždenne.
- lokalita: paradajky - Noord Holland, uhorky: okolie mesta Breda

Zamestnávateľ má záujem len o kandidátov, ktorí si hľadajú dlhodobú prácu.

- dlhodobá práca
- zabezpečené ubytovanie aj doprava do práce
- nízke vstupné náklady
- práca pre mužov, ženy aj páry
- holandská pracovná zmluva
- týždenná mzda

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandský zamestnávateľ s 25 ročnou tradíciou. Zameriava sa na získavanie zamestnancov do rôznych odvetví - poľnohospodárstvo aj priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- záujem o dlhodobú prácu
- motivácia
- schopnosť pracovať v rýchlom tempe (v skleníku sú normy)
- dobrý zdravotný stav
- komunikatívna znalosť anglického alebo poľského jazyka - stačí jeden z dvojice
- minimálna výška 160 cm

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3441911  Dátum zverejnenia: 6.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Kandidáti od 21 rokov: 9,59€/brutto/hodina + nadčasy 35-50% (podľa holandskej legislatívy/podľa veku). Čistá mesačná mzda už po odrátaní ubytovania: od 1013€ (kandidáti od 22 rokov, 160 hodín mesačne).