Holandsko - práca v skleníkoch s paradajkami. Dlhodobá práca pre mužov, ženy aj páry.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
lokalita Noord Holland, Holandsko
Termín nástupu
Apríl, Máj
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1534€ - 1726€ mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho holandského partnera hľadáme motivovaných kandidátov pre prácu v poľnohospodárstve - práca v skleníkoch s paradajkami (zber paradajok, celková starostlivosť o paradajky). Pracuje sa v rýchlom tempe.

- práca na jednu zmenu, priemerne 38-45 hodín týždenne.
- lokalita: Noord Holland
- štart: Apríl, Máj, ďalšie nástupy podľa potreby zamestnávateľa

- dlhodobá práca
- zabezpečené ubytovanie aj doprava do práce
- nízke vstupné náklady
- práca pre mužov, ženy aj páry
- holandská pracovná zmluva
- týždenná mzda

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: info@universalconsulting.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 36 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandský zamestnávateľ s 25 ročnou tradíciou. Zameriava sa na získavanie zamestnancov do rôznych odvetví - poľnohospodárstvo aj priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- záujem o dlhodobú prácu
- motivácia
- schopnosť pracovať v rýchlom tempe (v skleníku sú normy)
- dobrý zdravotný stav
- komunikatívna znalosť anglického alebo poľského jazyka
- minimálna výška 160 cm

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu.

Universal Consulting

Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach. Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, letectve, potravinárstve, hotelierstve a stavebníctve. Špecializujeme sa na výber letušiek pre aerolínie Stredného Východu.

Čerpáme z našich 15 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou.

Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku. Súčasťou doplnkových služieb je aj bezplatná infolinka.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín

Kontakt

ID: 3361119   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1534€ - 1726€ mesačne