Práca zábavou! Hľadáme hotelových animátorov na Cyprus!

Universal Consulting s.r.o.

Česko, Cyprus, Grécko, Chorvátsko, Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
18.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 600-1200 Eur/mesačne + ubytovanie a strava ZDARMA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

More a pláže, zábava a nočný život. Miesto, ktoré mladí ľudia milujú.

Cyprus v sebe spája históriu dávnych dôb s nádhernou prírodou. Minulú sezónu patril medzi TOP 3 najobľúbenejšie letné destinácie. Pracujeme pre Kapparis, Pernera, Protaras, Ayia Napa a Larnaca.

Spoj prácu a zábavu!

Ako animátor sa budeš starať o zábavu ľudí počas ich dovolenky. S Tebou bude ich dovolenka príjemnejšia.
Môžeš pracovať ako animátor športu, tanca, detský, hudobný, alebo "all-around".
Okrem dobrej nálady sa bude od Teba požadovať, aby si mal vždy úsmev na tvári, bol príjemný k hosťom, ochotný počúvať a komunikovať s nimi.

Animácie sa konajú počas dňa aj večer, rôzne večerné show. Spravidla si k dispozícii počas celého dňa, avšak s prestávkami, kedy si môžeš oddýchnuť, zacvičiť, alebo ísť k moru.

Animátor samozrejme robí promo hotelu v tom zmysle, že ho informuje o animačných aktivitách, programe.

Hľadáme animátorov, ktorí môžu začať pracovať na konci apríla 2018 do konca októbra 2018.

- mzda je variabilná a prispôsobená prípadným skúsenostiam
- budeš pracovať pre stabilnú spoločnosť
- stravu a ubytovanie Ti poskytne zamestnávateľ zdarma
- bezplatný tréning na mieste (spolu so stravou 2 x denne a ubytovaním)
- môžeš sa zdokonaliť v angličtine a v zákaznickom servise
- veľkú časť Vášho zárobku si ušetríš
- nízke vstupné náklady
- dostaneš pracovné oblečenie
- nezabudnuteľné priateľstvá a zážitky

Už 2.3.2018 sa vieš stretnúť s Tvojím zamestnávateľom u nás v kancelárii v Trenčíne.

V prípade, že Ti Tvoj čas nedovolí sa dostaviť (aj keď je to určite ideálnejšie a zvýšiš si tým šance), chceme o Tebe vedieť aj tak!

Pošli nám svoj životopis na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

Cyperská spoločnosť, ktorá začala pôsobiť na trhu zábavy a poskytovania kvalitného animačného personálu v roku 2000. Spoločnosť, ktorá je známa vo svojom obore a je najväčšou svojho druhu na Cypre.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tento skvelý job Ti ponúkneme, ak si:
o sympatický, komunikatívny, žoviálny
o komunikácia s ľuďmi je pre Teba prirodzená
o dostaneš šancu, aj pokiaľ si nikdy ako animátor nepracoval (zaučíme Ťa)
o máš rád deti, šport, tanec, umenie - pokiaľ sa niečomu profi venuješ -
chceme Ťa určite vidieť
o v prípade, že si organizoval nejaké podujatie (športové, zábavné, charitatívne), opatroval deti, pracoval v tábore, alebo si dokonca pracoval ako animátor -
pracovné miesto je viac menej Tvoje
o komunikuješ v anglickom jazyku (prípadne ovládaš aj iný)

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3290464  Dátum zverejnenia: 19.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 600-1200 Eur/mesačne + ubytovanie a strava ZDARMA