Asistent/ka v personálnej spoločnosti

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Štúrovo námestie 18, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
650 - 1 000 EUR/mesiacMzda je závislá od skúseností kandidáta a pridelených kompetencií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa zaoberá sprostredkovaním práce do zahraničia a personálnym poradenstvom. Našim kandidátom poskytujeme kompletný servis, súvisiaci s cestou za prácou.

Rozširujeme náš tím a hľadáme nového asistentka/tku, ako podporu našim náborovým manažérom. Pracujeme s rôznymi národnosťami v rámci EÚ a preto je dobrá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka kľúčová.

Pracovná náplň:

o Asistencia pri výbere a selekcii pracovníkov uchádzajúcich sa o prácu (selekcia životopisov, prvotný kontakt, poskytovanie vstupných informácií o pracovnej ponuke)
o Celková podpora s koordináciou projektu (administratíva, zabezpečenie dopravy, komunikácia ohľadne ubytovania v zahraničí)
o Administratíva, práca s online médiami
Šikovný kolega/kolegyňa môže postúpiť na pozíciu Senior Recruitera, Náborového pracovníka.

o Ponúkame Vám zaujímavú prácu v mladom kolektíve s možnosťou seba-realizácie

Máte možnosť:
o dlhodobej práce
o získať skúsenosti a orientáciu na medzinárodnom pracovnom trhu
o získať prax v oblasti náborovej činnosti
o pracovať pre jedného z lídrov na slovenskom trhu v rámci sprostredkovania práce do zahraničia
o pracovať v mladom kolektíve

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis spolu s fotografiou na
[email protected]

Uveďte nám prosím informáciu, kedy môžete do zamestnania nastúpiť a aké sú Vaše mzdové nároky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Nového kolegu hľadáme pre našu spoločnosť Universal Consulting.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme nového člena tímu, ktorí má záujem skutočne participovať na chode spoločnosti.

Tiež požadujeme:

o Výbornú znalosť slovenského pravopisu
o Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
o Ovládanie iného jazyka výhodou
o Empatiu, flexibility, organizačné a komunikačné zručnosti, samostatnosť
o Výhodu majú uchádzači, ktorý už pracovali ako telefonisti alebo na oddelení oddelenia pre zákazníkov
o Ovládanie strojopisu a práce na počítači, internet
o Chuť pracovať s vysokým pracovným nasadením

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3280210  Dátum zverejnenia: 19.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac