Práca pre skladníkov s VZV (retrak) v Nemecku!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Speyer, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
11,17€ hod/brutto, príplatky za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených vodičov s VZV, ktorí majú záujem dlhodobo pracovať v Nemecku.

Vašou náplňou práce bude:

* pomocou 5tonového vysokozdvižného vozíka (retrak) nakladať a vykladať kamióny
* vychystanie tovaru
* kontrola možného poškodenia obalov

Zvyčajne sa pracuje na 2 zmeny.

Podľa aktuálnych voľných miest ponúkame voľné miesta v meste Speyer, ktoré sa nachádza cca 3,5hodiny od Mníchova.

Zamestnávateľ vie umiestniť mužov, ženy aj páry (páry majú spoločné bývanie, zvyčajne však nepracujú spolu na jednom oddelení).

Pozývame Vás na osobné stretnutie do jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede prípadne Vám pracovnú ponuku radi vysvetlíme telefonicky.

- Nízke náklady na vycestovanie – zamestnávateľ Vám preplatí prvú cestu do Nemecka.
- Možnosť záloh – po odpracovaní dvoch týždňov.
- Dostatok pracovných hodín – v priemere 40-50 hodín týždenne.
- Nástup možný ihneď.
- Dlhodobá práca.
- Veľa umiestnených Slovákov.
- Ubytovanie, doprava, základné pracovné oblečenie zabezpečené zamestnávateľom.
- Slovenská pracovná zmluva.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: [email protected]

Navštívte nás v jednej z našich pobočiek v Trenčíne alebo Dunajskej Strede.
pobočka Trenčín: Štúrovo námestie 18, Trenčín 911 01, +421 32 7440174
pobočka Dunajská Streda: Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 31 3813 096

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Slovenský zamestnávateľ pôsobiaci na trhu v oblasti služieb a sprostredkovania práce. Má bohaté skúsenosti s pracovnými ponukami nielen v rámci Slovenska, ale aj Čiech a Nemecka. Dokáže spoľahlivo vyhodnotiť situáciu, rýchlo zareagovať a tým uľahčiť klientovi jeho prácu.
Spoločnosť Vám ponúka profesionálne služby, promptné reagovanie a sú pre ňu dôležité hodnoty ako čestnosť, stálosť, zodpovednosť, dôvera, ohodnotenie a výkon.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zamestnávateľ preferuje znalosť nemeckého jazyka (porozumenie a základná slovná zásoba),
- dobrá fyzická kondícia (ide o prácu na linke v tempe),
- pracovitosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- chuť vycestovať a pracovať v zahraničí.

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3198540  Dátum zverejnenia: 26.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11,17€ hod/brutto, príplatky za nadčasy