Pracuj na Cypre ako čašník/čka! Nástupy ASAP alebo od januára 2018!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Paphos, Cyprus
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 700 € v čistom + tipsy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Universal Consulting hľadá ľudí, ktorí chcú spoznať novú krajinu, zdokonaliť sa v angličtine a spojiť prácu so zábavou!

Práve teraz prebieha nábor pracovníkov na pozíciu čašník/čka na prácu do hotelov na Cypre (lokalita Paphos).
Info o iných voľných pozíciách telefonicky alebo e-mailom [email protected].

Dĺžka zamestnania:
- dlhodobo, v prípade záujmu nástupu ASAP je potrebné ostať na Cypre aj počas sviatkov
- nástupy sú možné i od 06.01.2018

Pracovná doba:
Pracuje sa zvyčajne okolo 8hodín denne (niekedy bude potrebné ostať v práci dlhšie), a to cez deň alebo večer (až do noci). Budete pracovať 6 dní v týždni a jeden deň budete mať voľno.

Mzda, ubytovanie:
Mzda závisí od Vašich vedomostí, skúseností a pozície.
Zvyčajne sa pohybuje od 700 Eur v čistom za mesiac + tips a viac.
Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom ZDARMA

Strava:
- strava je počas práce zabezpečená ZDARMA (raňajky, obedy, večere) formou švédskych stolov, kde máte na výber z troch jedál. V blízkosti Vášho ubytovania sa nachádzajú aj reštaurácie, kde sa dá prestravovať počas voľna, a neďaleko sa nachádza aj nákupné centrum, ktoré môžete využiť na príležitostné nákupy.

- príjemné prostredie, priateľská atmosféra
- sociálne a zdravotné poistenie hradené zamestnávateľom
- Universal Consulting je Vám k dispozícií i počas Vášho pobytu

V prípade záujmu o uvedenú prácu nám pošlite Váš životopis V ANGLICKOM JAZYKU spolu s FOTOGRAFIOU celej postavy na email [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Náš klient hľadá ľudí pre viacero zamestnávateľov (hotely, reštaurácie, bary). Konkrétny hotel, resp. reštauráciu Vám ponúkne, ak prejdete prvým kolom výberového procesu. Väčšinou sa snažíme napasovať Vám ponuku, ktorá vyhovuje aj Vašim požiadavkám. t.zn. že v ponuke máme teraz viacero voľných miest na rôzne pozície, ale podmienky práce sa môžu mierne odlišovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- znalosť anglického jazyka na stredne pokročilej úrovni (B2) je podmienkou, znalosť nemeckého jazyka je veľkou výhodou
- skúsenosti na pozícii, o ktorú sa uchádzate
- príjemné vystupovanie
- ochota vycestovať do zahraničia

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3188158  Dátum zverejnenia: 13.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 700 € v čistom + tipsy