Orchideákkal való munka Hollandiában, azonnali belépéssel

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Moerkapelle (Rotterdam), Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
30.11.2017
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
életkor alapján, akár 1508 EUR havi bruttó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkaköri leírás

-virágok válogatása
   -virágok átültetése
   - szkennelés
   -ragasztás és vágás
    -csomagolás

A bér

21 éves - 9,43 Eur brutto / óra.
20 éves - 8,49 Eur brutto / óra.
19 év - 7,55 Eur brutto / óra.
18 év - 6,61 EUR brutto / óra.

A cégről

A SO NATURAL hoszzú évek óta a holland virág piac élén áll.

Ha szeretne betekintést nyerni , itt megteheti :

Szállás

-a munkáltató biztosítja .
-a bérleti díj 94€/hét , amelyet nem fizetnek előre, utólag vonják le a fiz
A szálláshely holland házakból, bungalóból (4-10 fő), kétágyas szobákból áll.
Minden házban található: konyha, fürdőszoba és mosógép.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök

-hosszútávú munkalehetőség
-atraktív bér
- kellemes munkakörnyezet
-beltéri munka

Megbízó

Mezőgazdaság

SO NATURAL

Hollandia legnagyobb virág ipari cége munkatársakat keres.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Követelmények

- angol vagy lengyel nyelvtudás kommunikációs szinten

Egyéb követelmények

- rugalmasság
-jó fizikai kondíció

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Universal Consulting is a Slovak recruitment agency arranging qualified and unqualified labour force for foreign agencies and employers mainly in the EU. Majority of our applicants find work positions in the United Kingdom, Ireland, Netherlands, Denmark, Sweden, Norway, Spain, Greece, Cyprus, Austria, and Germany. Together with our partners, we arrange many work positions for hotels, restaurants, bars, fast foods, amusement parks, construction and repair companies, food and production divisions, transporting companies, fitness clubs, sport and dance clubs, farms, nursing homes, clinics, and hospitals.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske nám. 328
92901 Dunajská Streda

Kapcsolat

ID: 3181189   Dátum zverejnenia: 9.10.2017