Orchideákkal való munka Hollandiában, azonnali belépéssel

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Moerkapelle (Rotterdam), Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
31.12.2017
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
életkor alapján, akár 1508 EUR havi bruttó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkaköri leírás

-virágok válogatása
   -virágok átültetése
   - szkennelés
   -ragasztás és vágás
    -csomagolás

A bér

21 éves - 9,43 Eur brutto / óra.
20 éves - 8,49 Eur brutto / óra.
19 év - 7,55 Eur brutto / óra.
18 év - 6,61 EUR brutto / óra.

A cégről

A SO NATURAL hoszzú évek óta a holland virág piac élén áll.

Ha szeretne betekintést nyerni , itt megteheti :

Szállás

-a munkáltató biztosítja .
-a bérleti díj 94€/hét , amelyet nem fizetnek előre, utólag vonják le a fiz
A szálláshely holland házakból, bungalóból (4-10 fő), kétágyas szobákból áll.
Minden házban található: konyha, fürdőszoba és mosógép.

Egyéb béren kívüli juttatások

Előnyök

-hosszútávú munkalehetőség
-atraktív bér
- kellemes munkakörnyezet
-beltéri munka

Megbízó

Mezőgazdaság

SO NATURAL

Hollandia legnagyobb virág ipari cége munkatársakat keres.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Követelmények

- angol vagy lengyel nyelvtudás kommunikációs szinten

Egyéb követelmények

- rugalmasság
-jó fizikai kondíció

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Munkát keres külföldön? Segítünk érvényesülni a külföldi munkaerőpiacon.

Universal Consulting

Megbízható közvetítőiroda vagyunk a legnagyobb külföldi munkakínálattal a munkaerőpiacon. Jelentkezőinknek főleg az EU államaiban segítünk érvényesülni, különböző területeken. Munkát ajánlunk a következő ágazatokban: logisztika, gyártás, légi közlekedés, élelmiszeripar, vendéglátóipar és építkezés. Szakterületünk a légiutas-kísérők kiválasztása különböző közel-keleti légitársaságok részére.

A 15 éves tapasztalatainkra támaszkodunk. Az egész folyamat alatt végigkísérjük és ségítségére leszünk.

Segítünk a munkába lépéssel, és a szükséges formanyomtatványok elintézésében. A munkakezdés után felvesszük Önnel a kapcsolatot, hogy minden rendben van e. A kiegészitő szolgáltatások része az ingyenes infovonal is.

Az Universal Consulting egyike azon kevés cégeknek, melyek tagjai különböző külföldi egyesületeknek, amelyek célja a munkavállalók és jogaik védelme. Együttműködünk állami és nem állami intézményekkel, melyek a munkaerőpiaccal foglalkoznak.

Minden jelentkezőnek biztosítjuk az individuális hozzáállást. Nem csak munkát közvetítünk, de a jelentkezőinkkel törődünk is.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske nám. 328
92901 Dunajská Streda

Kapcsolat

ID: 3181189   Dátum zverejnenia: 11.12.2017