2000,00 EUR netto / odpr. mesiac pre opatrovateľku - Holandsko

Universal Agency, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
03.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
2000,00 Eur NETTO za odpracovaný mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľku ku pani, narodenej v r. 1975, je na vozíčku, v minulosti prekonala operáciu mozgu, slabšie vidí, takisto motorika je veľmi oslabená. Aj keď je motorika oslabená, pani sa dokáže resp. snaží sa sama najesť a napiť, potrebuje pomôcť hlavne pri toalete,hygiene, pri obliekaní,zobliekaní, mentálne je v poriadku. Ku pani chodí ráno holandský zdravotný servis, 3x do týždňa chodí na pravidelné cvičenia. Pani býva v dome spolu s dvoma detičkami - chlapcami 8 a 12 rokov.
Manžel a rodičia pani sú veľmi nápomocní, pomáhajú so všetkým, ako sa dá.
V rodine pracuje naša opatrovateľka, ktorá novú zaučí, zaškolí.
PLATOVÉ PODMIENKY: 2000,00 Eur Netto/ mesiac + preplatené cestovné, bez poplatkov.
POŽIADAVKY: ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni
TERMÍN NÁSTUPU: 03.12.2017

CESTOVNÉ - zaplatené vopred šoférovi, žiadne poplatky.
Auto Vás zoberie z Vašej domácej adresy a odvezie Vás na adresu klienta, kde Vás bude čakať naša slovenská opatrovateľka, ktorá Vás zaučí, zaškolí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

poločnosť UNIVERSAL Slovakia s.r.o. sa zaoberá výučbou cudzích jazykov, výučbou opatrovateľských kurzov, zabezpečením zamestnania a zamestnávaním v oblasti opatrovania v zahraničí: Rakúsku, Nemecko a Holandsko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3240944  Dátum zverejnenia: 13.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000,00 Eur NETTO za odpracovaný mesiac