Obchodný zástupca, predajca pre kúrenie a chladenie

S-Line Systems, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
650 - 2 000 EUR/mesiacVaša mzda bude závisieť od zisku z Vašich obchodných prípadov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte rád ľudí? Dokážete ľahko nadväzovať kontakty? Hľadáte prácu, ktorú je možné vykonávať popri Vašej práci? Máte živnosť a vlastné auto? Viete sa pohybovať v odvetví TZB v stavebníctve? Ste dynamický a kolektívny hráč?

Poďme pracovať spolu!

Vašou náplňou práce bude

-predaj produktov a služieb pre podlahové vykurovanie, stropné chladenie, tepelné čerpadlá a solárne kolektory,
-aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
-úzka komunikácia so zákazníkmi,
-obhliadky stavieb,
-aktívna práca a denné cestovanie vo vybranom regióne.

- zaškolenie a priebežné vzdelávanie na zvýšenie odborných a obchodných znalostí a zručností,
- práca v dynamickom a priateľskom kolektíve,
- naplnenie a rozvoj schopností, kde si Vy organizujete Váš pracovný deň,
- mobilný telefón, notebook,
- pomoc pri dohadovaní stretnutí,
- podpora od marketingového oddelenia,
- teambuildingové akcie,
- kariérny rast.

Ak hľadáte iba "prácu", tak toto nie je určite pre Vás. Ak hľadáte výzvu a máte radi vysoké pracovné tempo, jasné pravidlá, pošlite životopis na e-mail [email protected] a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Elektrotechnické, Strojárstvo - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-prax na obchodnej pozícií je veľkou výhodou
-výborné komunikačné schopnosti
-ochota vzdelávať sa
-vysoká morálka
-samostatnosť
- spoľahlivosť
- čestnosť
- bezúhonnosť

Sme slovenská rodinná firma poskytujúca komplexné služby a produkty v oblasti chladenia a kúrenia v rámci celého Slovenska. Špecializujeme sa na rýchlu a spoľahlivú výrobu, návrh, predaj a montáž i servis vykurovacích i chladiacich systémov.

Naša spoločnosť funguje stabilne už viac ako 13 rokov. Vpred nás poháňa vášeň pre technické a energetické riešenia, ktoré zákazníkom šetria čas a náklady na bývanie.

„NÁŠ PRODUKT JE RÝCHLO A SPRÁVNE VYROBENÝ, DODANÝ, NAMONTOVANÝ, SERVISOVANÝ A FUNGUJE BEZ ZÁVAD“​

www.slinesystems.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4022093  Dátum zverejnenia: 9.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac