Odborný poradca pre kúrenie/chladenie v regióne Žilina, technické a projekčné poradenstvo (PU/PB/BY/ZA/KM/CA/MT/TR)

S-Line Systems, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 650 EUR/mesiacFixná mzda 650 eur + odmeny za výkon (bez hornej hranice)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste predovšetkým technický typ a nebojíte sa predávať produkty a služby, chcete sa stať súčasťou rastúcej firmy, máte rád nové výzvy, chcete ešte niečo dokázať a pritom pomáhať iným, chcete sa tešiť z práce, ste kolektívny hráč a viete byť oporou pre svojich kolegov, tak poďte k nám! Hľadáme práve Vás!

Náplň práce Odborného poradcu u nás:
- predaj produktov a služieb pre podlahové vykurovanie, stropné chladenie, solárne kolektory a tepelné čerpadlá,
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
- udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi,
- aktívna práca a denné cestovanie vo zverenom regióne, ( ZA, MT, TR, CA, KNM, BY, PB, PU) ,
- obhliadky stavieb,
- technické poradenstvo,
- tvorba cenových ponúk,
- úzka komunikácia s marketingovým oddelením,
- sústavné samovzdelávanie a tréningy.

- zaškolenie a priebežné vzdelávanie na zvýšenie odborných a obchodných znalostí a zručností,
- práca v dynamickom a priateľskom kolektíve,
- naplnenie a rozvoj schopností, kde si aj Vy organizujete Váš pracovný deň,
- práca na TPP: fixná mzda + odmeny podľa odmeňovacieho systému bez hornej hranice,
- mobilný telefón, služobný automobil, notebook
- stravné lístky,
- pomoc pri dohadovaní stretnutí,
- podpora od marketingového oddelenia,
- teambuildingové akcie.

Ak hľadáte iba "prácu", tak toto nie je určite pre Vás. Ak hľadáte výzvu a máte radi vysoké pracovné tempo, jasné pravidlá, pošlite životopis na e-mail [email protected] a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, elektrotechnické, strojárstvo - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na obchodnej pozícii - výhodou
- technické myslenie (priestorová predstavivosť, čítanie z projektov/výkresov/pôdorysov stavieb)
- výborné komunikačné schopnosti (nebáť sa odmietnutia)
- vysoké každodenné pracovné nasadenie
- samostatnosť (konať, zasahovať, mať vysoký a úprimný záujem)
- rýchlosť (vedieť rýchlo a správne reagovať na požiadavky)
- čestnosť, nebáť sa niesť zodpovednosť za výsledky, vysoké morálne hodnoty, poctivosť
- ochota vzdelávať sa a dodržiavať naše pracovné postupy

Sme stabilná spoločnosť poskytujúca komplexné služby a produkty v oblasti chladenia a vykurovania v rámci celej SR. Pomáhame našim zákazníkom správne si vybrať a zrealizovať kúrenie a chladenie. Dodávame im istotu, že celú realizáciu zvládnu bez problémov, s plnou podporou počas celej výstavby, pod odborným dohľadom našich technikov, bez ohľadu na to, či ide o jednotlivú časť alebo kompletnú realizáciu vykurovania a chladenia. So záručným, ale aj pozáručným servisom sme spoľahlivý partner pri budovaní pohodlia. www.slinesystems.sk

Viac ako 13 rokov skúseností
500 + zrealizovaných návrhov
200 + servisovanych domácností
57 + stálych odberateľov
9 + oprávnení na činnosť TZB
15 montážnych tímov
3 patentované produkty
3 dozorujúci technici
2 revízny technici
1 občianske združenie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3883356  Dátum zverejnenia: 3.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac