Obchodno-technický predajca

UNIVENTA ZA, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
3.2.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 650 EUR/mesiac + Odmeny podľa výkonu, bez hornej hranice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceme rásť , preto hľadáme obchodníka, pre ktorého je istotou jeho schopnosť predávať a nie výška fixného platu.
Chceš sa stať špičkou v predaji, si nadšencom obchodu a zároveň si technický typ, máš rád nové výzvy, chceš ešte niečo dokázať a pritom pomáhať iným, si kolektívny hráč a chceš sa tešiť z práce, tak poď k nám! Hľadáme práve Teba!

Čo bude Tvojou náplňou práce ?
- vyhľadávanie nových zákazníkov a udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- predaj produktov a služieb
- technické poradenstvo
- tvorba cenových ponúk
- sústavné samovzdelávanie a tréningy

Nesľubujeme Ti ľahko zarobené peniaze, žiadny vysoký fixný plat, či nové auto, ale za to u nás dostaneš maximálnu podporu celého kolektívu, zaškolenie, účasť na školeniach v oblasti vykurovania a chladenia. Po prvej produkcii pomoc s dohadovaním stretnutí a školenia v oblasti rozvoja obchodných zručností. Veríme, že aj radosť z každodenného života.

Tvrdou prácou na sebe sa môžeš stať odborníkom pre desiatky úspešných firiem v oblasti vykurovania a chladenia, a ak budeš naozaj dobrý, tak samozrejme aj nadštandardný príjem.

Ponúkame ti stabilitu, dobré vzťahy, korektnosť a splnené sľuby. Spravodlivé odmeňovanie províznym systémom a veľa zábavy. Vieme oceniť schopných ľudí po každej stránke. Vážime si hodnoty ako je česť, pravda a úspech.

Ak budeš chcieť na sebe pracovať ešte viac, vieš postúpiť na post Vedúci obchodného tímu.

Ak hľadáš iba "prácu", tak toto nie je určite pre Teba. Pretože každý náš obchodník to berie ako poslanie a svoj životný štýl. :-) Ale, ak cítiš, že je toto pre Teba to pravé, pošli prosím, svoju žiadosť a životopis na e-mail [email protected] a my Ťa budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Tešíme sa na Teba!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostáva ešte 52 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Na túto pracovnú pozíciu požadujeme už dosiahnuté úspechy v aktívnom predaji.

Naša Firma UNIVENTA ZA, s.r.o. tvorí novú dimenziu tepelnej pohody dodávkou produktov a služieb vykurovacej a chladiacej techniky v okresoch ZA, MT, TR, PB, KM, CA, BY, PU.
www.univenta.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Martina Rázusa 98
01001 Žilina

Kontakt

ID: 3107807  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac