Obchodný zástupca pre vykurovanie a chladenie (PU/PB/BY/ZA/KM/CA/MT/TR)

S-Line Systems, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 650 EUR/mesiacFix + odmeny za výkon bez hornej hranice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou rastúcej firmy, podieľať sa na predaji produktov a služieb vo vykurovaní a chladení v stavebníctve? Nesľubujeme Ti ľahko zarobené peniaze, žiadny vysoký fixný plat, či nové auto, za to u nás dostaneš maximálnu podporu celého kolektívu, zaškolenie a školenie v oblasti vykurovania a chladenia. Po prvej produkcii pomoc s dohadovaním stretnutí a školenia v oblasti rozvoja obchodných zručností a technických znalostí. Veríme, že aj radosť z každodenného života. Ak máš rád nové výzvy, chceš ešte niečo dokázať a pritom pomáhať iným, chceš sa stať oporou pre svojich kolegov a tešiť sa z práce, si kolektívny hráč? tak poď k nám! Hľadáme práve Teba!

Čo bude Tvojou náplňou práce ?
- vyhľadávanie nových zákazníkov
- udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
- aktívna práca v teréne kde si Ty organizuješ svoj čas
- denné cestovanie
- obhliadky stavieb
- predaj produktov a služieb
- technické poradenstvo
- tvorba cenových ponúk
- sústavné samovzdelávanie a tréningy
- etika a morálka je u nás samozrejmosťou

Ponúkame ti stabilitu, dobré vzťahy, korektnosť a splnené sľuby. Spravodlivé odmeňovanie províznym systémom a veľa zábavy. Vieme oceniť schopných ľudí po každej stránke. Vážime si hodnoty ako je česť, pravda a úspech.

Tvrdou prácou na sebe sa môžeš stať odborníkom pre desiatky úspešných firiem v oblasti vykurovania a chladenia, a ak budeš naozaj dobrý a ak budeš chcieť na sebe pracovať ešte viac, vieš postúpiť na post Vedúceho obchodného tímu s nadštandardným príjmom.

Ak hľadáš iba "prácu", tak toto nie je určite pre Teba. Pretože každý náš obchodník to berie ako poslanie a svoj životný štýl. :-) Ale, ak cítiš, že je toto pre Teba to pravé, pošli prosím, svoju žiadosť a životopis na e-mail [email protected] a my Ťa budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, strojárstvo - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax na obchodnej pozícii - výhodou

Sme slovenská rodinná firma poskytujúca komplexné služby a produkty v oblasti chladenia a kúrenia v rámci celého Slovenska. Špecializujeme sa na rýchlu a spoľahlivú výrobu, návrh, predaj a montáž i servis vykurovacích i chladiacich systémov.

Naša spoločnosť funguje stabilne už viac ako 13 rokov. Vpred nás poháňa vášeň pre technické a energetické riešenia, ktoré zákazníkom šetria čas a náklady na bývanie.

„NÁŠ PRODUKT JE RÝCHLO A SPRÁVNE VYROBENÝ, DODANÝ, NAMONTOVANÝ, SERVISOVANÝ A FUNGUJE BEZ ZÁVAD“​

www.slinesystems.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3107807  Dátum zverejnenia: 21.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac