Medior Java Spring Boot Developer

United Technologies Group, s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.Odmenu od 10€/ hodina na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj uchádzač!
Zdravíme ťa z UTEGU ako familiárne nazývame našu firmu United Technologies Group s. r. o.

Tykajme si hneď od začiatku. V UTEGU si tykáme všetci, nehráme si na hierarchiu. Nie je nás síce veľa ale celkom sa nám darí a času máme samozrejme málo. Máme totiž veľa práce a na obzore sa rysujú ďalšie a ďalšie projekty Stále na niečom robíme a je toho stále viac pretože našim cieľom je vylepšovať tradičné mechanizmy spoločnosti v rôznych sektoroch a pripravovať ich na budúce zmeny, ktoré automatizácia a technologická revolúcia prinesie.

Medzi naše top projekty patrí ACADSYS , ktorý zjednodušuje firmám schvaľovanie faktúr a digitalizáciu dokumentov, ktorý dnes používajú velikáni ako AVIS či YEME alebo CAMASYS, ktorý je určený na správu vozového parku, pre kohokoľvek kto má väčšiu flotilu .
Je ich oveľa viac, ale poznáš to, NDA ... avšak pestrosť práce zaručujeme.

Bez čoho to u nás nepôjde alebo čo by si mal vedieť:
Slušné základy
-Java Spring Boot
-Postgre SQL
-Reactjs
-ElasticSearch/Kibana

Ďalšie plusové body alebo za čo ťa budeme milovať: ❤️
-práca s Gitom
-komunikácia cez Slack
-anglický jazyk B1 slovom aj písmom
-máš živnosť

Prácu z domu (teraz však už bývame 1-2 dni v týždni v kancelárii ale je to o dohode) ️
Môžeš výrazne ovplyvniť smerovanie projektu a extrémne rýchlo kariérne rásť
Postaráme sa o tvoj ďalší rast - radi ti zaplatíme vzdelávacie kurzy a školenia
Flexibilný pracovný čas - máme pochopenie pre ranné vtáčatá i nočné sovy
Občerstvenie v kancelárii i skvelej kafe, aby tí tasky išli pekne od ruky ☕
Skvelé teambuildingy a ďalšie tímové akcie
A hlavne skvelú partiu kolegov a prácu, čo ťa bude baviť! ✨

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Spring Boot - Mierne pokročilý
ReactJS - Mierne pokročilý
ElasticSearch - Mierne pokročilý
Kibana - Mierne pokročilý
GitHub - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do tímu vývojárov hľadáme ďalšieho parťáka, ktorý už má vo vývoji niečo za sebou. Hľadáme skôr študenta, ktorý už má slušné základy programovania v technológiách s ktorými pracujeme ️ a má chuť svoje schopnosti ďalej rozvíjať na projektoch v praxi. Zároveň hľadáme niekoho kto sa chce projektu/projektom venovať dlhodobo a je schopný alokovať tomu ⚠️ minimálne 60 + hodín mesačne! ⚠️

Sme technologická skupina nadšencov, ktorej záujmom je zmeniť a zlepšiť veci okolo nás. Naším cieľom je vylepšovať tradičné mechanizmy spoločnosti v rôznych sektoroch a pripravovať ich na budúce zmeny, ktoré automatizácia a technologická revolúcia prinesie. Odhadovať vývoj a prenášať ho do našich produktov je pre nás pasiou, ktorá nás inšpiruje. Schopnosť transformácie systémov je základným míľnikom prežitia. Globálny pohľad na použitie systémov je samozrejmosťou, ktorá nemá kompromis.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4211085  Dátum zverejnenia: 25.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.