Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Super brigáda s možnosťou týždenných záloh! Nastavte si pracovné termíny podľa seba! Príďte nám pomôcť s kompletizovaním zákazníckych objednávok!

United Resources Group s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
okamžite
5 - 9,31 EUR/hod.V prípade práce cez víkendy prináležia k základnej hodinovej odmene zákonné príplatky. Základná zložka odmeny je 5,00 € za hodinu v hrubom vyjadrení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecné informácie

Hľadáme zdatných brigádnikov, ktorí nám pomôžu kompletizovať a baliť zákaznícke objednávky pre elektronický obchod s nábytkom a dekoráciami.

Pracovné časy:

1. Možnosť. Od pondelka do piatku v čase od 7:00 do 17:00 (v prípade odpracovania celých 5 dní v plnom čase v jednom týždni je poskytovaný dochádzkový bonus 50 €);

2. Možnosť. Od pondelka do stredy v čase od 7:00 do 17:00 (v prípade odpracovania celých 3 dní v plnom čase v jednom týždni je poskytovaný dochádzkový bonus 25 €);

3. Možnosť. Od stredy do piatku v čase od 7:00 do 17:00 (v prípade odpracovania celých 3 dní v plnom čase v jednom týždni je poskytovaný dochádzkový bonus 25 €).

Aká je pracovná náplň?

Pracovnou náplňou sú manipulačné práce s tovarom (nábytok a dekorácie), skenovanie tovaru a baliace práce. Predchádzajúce pracovné skúsenosti nie sú podmienkou. Náš tím líder Vás rád v deň Vášho nástupu zaškolí. Práca so skenerom.

Odmena a výhody

Odmena je vo výške 5,00 € za hodinu v hrubom vyjadrení počas pracovného týždňa, t. j. pondelok až piatok.

  • Týždenné zálohy
  • Okamžitá možnosť nástupu
  • Priateľský pracovný kolektív
  • Profesionálny prístup
  • Agentúrny koordinátor
  • Zabezpečený pitný režim

Ďakujeme všetkým kandidátkam a kandidátom, ktorí sa uchádzajú o zamestnanie u nás v spoločnosti United Resources. Všetky životopisy dôkladne prezeráme a vyhodnocujeme.

Kontaktujeme len vybrané uchádzačky a uchádzačov spĺňajúce podmienky. Ďakujeme za porozumenie.

V prípade, udelenia Vášho súhlasu so spracovaním osobných údajov, Vás budeme evidovať naďalej v databáze uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Obchodný dom s nábytkom a dekoráciami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Maloobchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Fyzická zdatnosť
  • Manuálna zručnosť
  • Zodpovedný prístup
  • Pracovitosť
  • Spoľahlivosť

Sme silným a spoľahlivým partnerom pre zamestnávateľov a lídrom v oblasti zabezpečovania ľudských zdrojov, zamestnávateľského marketingu a poradenstva pre zamestnávateľov. Spolupracujeme s európskymi a tuzemskými vedúcimi obchodnými spoločnosťami a inovatívnymi startupmi v oblastiach výroby, logistiky, obchodu, elektrotechnológií, informačných technológií a energetiky.

Kontakt

Kontaktná osoba: Team United Resources
Tel.: +421910588587
E-mail: poslať životopis
ID: 4826417  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.