Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Príjem a výdaj chladených dobrôt v čistom sklade s mesačnou mzdou až 1300 €? Áno! Hľadáme Skladníka/Skladníčku na oddelenie Expedície!

United Resources Group s. r. o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
okamžite
1 300 EUR/hod.Celková mesačná mzda až 1300 € so všetkými príplatkami a bonusmi.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✅ Máš rád/a chladené zdravé mliečne výrobky (jogurty, zmrzlinu, mliečne nápoje)? Si organizovaný/á, más vo veciach poriadok a hľadáš si dobrú prácu, kde si budeš rozumieť s kolegyňami a kolegami?

Tak, to si tu správne! Zväčšujeme sa a hľadáme nové kolegyne a kolegov na oddelenie Expedície na pracovnú pozíciu Skladník/Skladníčka (Expedient) do nášho závodu vo Zvolene. Ak si z okolia, máme zabezpečenú dopravu priamo z Autobusovej stanice Zvolen, preto kľudne čítaj ďalej ✔️

V jednoduchosti, operátor/ka výroby zodpovedá za ,a teda tvojou prácou by bolo:

✔️ Zabezpečovanie správneho a včasného príjmu produktov

✔️ Spracovávanie objednávok a výdaj podnikových produktov odberateľom (expedícia)

✔️ Balenie, páskovanie, štítkovanie objednávok (paliet)

✔️ Práca so skenerom a vysokozdvižným vozíkom

✅ O celý priebeh sa stará tvoja koordinátorka, aby si sa ubezpečil(a), že práca je pre teba vhodná, zodpovedá tvojej predstave a dohodnutým podmienkam. Máš sa preto vždy na koho obrátiť.

​⭐️ Prečo sa pridať do nášho tímu❓❓❓​

✅ Sme stabilný zamestnávateľ s dlhoročnou tradíciou

✅ Ponúkame zaujímavé mzdové ohodnotenie kopec výhod

✅ Máme priateľský kolektív a super vedúcich a vedúce

✅ Dôveruje nám viac ako 150 kolegov a kolegýň, ktoré si u nás našli pracovné uplatnenie

❗️Ak ťa pracovná príležitosť zaujme alebo máš otázky, ktoré si chceš najskôr zodpovedať, neváhaj nám zavolať na telefónne číslo 0910 588 587 alebo napísať na [email protected]❗️

✅ Čo máme pre teba pripravené?

➕ Ponúkame slušné mzdové ohodnoteniecelková mesačná mzda až 1300 € v hrubom po skúšobnej dobe.

➕ Máme (bezplatne) zabezpečenú dopravu do práce a z práce z Autobusovej stanice vo Zvolene tak, aby si vždy prišiel/prišla načas a zbytočne sa s príchodom do práce nestresoval(a)

➕ Pracujeme v modernom, čistom pracovnom prostredí a používame najnovšie technológie, ktoré ti uľahčia prácu a pracovný deň

➕ Máme výbornú podnikovú kantínu a kopec podnikových produktov pre kolegyne a kolegov zadarmo

➕ Tvoja práca bude mať zmysel, pretože sa budeš podieľať na výrobe zdravých potravinárskych produktov bez éčok a iných nedobrých prímesí

➕ Záleží nám na našich kolegyniach a kolegoch, obojstrannej spokojnosti a dobre odvedenej práci a pracovným výkonom, preto sa usilujeme byť dobrým zamestnávateľom

⚠️ Základná zložka mzdy je hodinová, po skúšobnej dobe 5,309 € a počas skúšobnej doby 5,627 €. K mzde sa poskytuje rizikový príplatok 0,862 € za hodinu. ⚠️

❗️Pracujeme v trojzmenke (37,5 hodiny týždenne),ranné, odpoludňajšie, nočné. Za nočnú prácu prislúcha príplatok 2,155 € za hodinu. Za víkendovú prácu zákonné príplatky❗️

✅ Za dobre odvedenú prácu (dosiahnutie stanovených cieľov) poskytujeme mesačné odmeny. ✅

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Slovenský líder v potravinárskom priemysle v oblasti výroby mliečnych produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✅ Čo požadujeme?

✔️ Manuálnu zručnosť a fyzickú zdatnosť

✔️ Ochotu pracovať v trojzmennej prevádzke (a teda aj nočné)

✔️ Schopnosť pracovať v chladenom sklade (teplú výstroj máme pre teba pripravenú)

✔️ Slovenský jazyk na komunikatívnej úrovni​

✔️ Počítačovú gramotnosť

✔️ Platný preukaz na VZV je výhodou

✔️ Predchádzajúce skúsenosti výhodou

⚠️ Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventky a absolventky. V našom kolektíve veľmi radi privítame ženy, ako aj mužov.❗️❗️❗️

✅ Nevyžadujú sa predchádzajúce pracovné skúsenosti v potravinárstve. Privítame však, ak si už pracoval/a v sklade ⭐️ Ak máš záujem pracovať, naša Vedúca expedície ťa rád zaučí a všetko potrebné ti vysvetlí.⚡️Neváhaj nám preto zaslať svoj životopis.

Sme silným a spoľahlivým partnerom pre zamestnávateľov a lídrom v oblasti zabezpečovania ľudských zdrojov, zamestnávateľského marketingu a poradenstva pre zamestnávateľov. Spolupracujeme s európskymi a tuzemskými vedúcimi obchodnými spoločnosťami a inovatívnymi startupmi v oblastiach výroby, logistiky, obchodu, elektrotechnológií, informačných technológií a energetiky.
ID: 4792969  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/hod.