Reagujte bez životopisu

Elektromechanici Pozor! Skvelá príležitosť s mesačnou priemerkou 1500 €! Stačí odborná spôsobilosť podľa § 21!

United Resources Group s. r. o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda je 1500 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✅ Pridaj sa do nášho tímu Elektromechanikov a pracuj v tíme profesionálov! Príď nám pomôcť so zabezpečením plynulého chodu podnikových strojov a zariadení!

Tvojou úlohou bude najmä:

⚡️ Údržba elektrických častí strojov a zariadení
⚡️ Pravidelná kontrola strojov a zariadení, ich zapájanie, inštalácia a odpájanie
⚡️ Zabezpečovanie plynulého chodu strojov a zariadení, aby všetko fungovalo tak, ako treba

⚠️ Prečo sa to oplatí?

✔️ Sme stabilný a zodpovedný zamestnávateľ poskytujúci prácu pre 7000+ zamestnancov v šesťdesiatich krajinách sveta
✔️ Máme moderné stroje a zariadenia a sme pripravení rozšíriť náš tím o nových spolupracovníkov
✔️ Ponúkame slušné mzdové ohodnotenie a množstvo zaujímavých benefitov

✅ Ak Ťa pracovná príležitosť zaujme alebo máš otázky, ktoré si chceš zodpovedať, neváhaj nám zavolať na telefónne číslo 0910 588 587!

✅ Našim Elektromechanikom poskytujeme:

➕ Slušné mzdové podmienky
➕ Priemerná mesačná mzda až 1500 € brutto vrátane príplatkov
➕ 13. mzda a rôzne finančné príspevky
➕ Príspevky za dochádzanie za prácou až do výšky 100 € mesačne

⚠️ Pozor! Ponúkame toho viac! Čítaj nižšie.

➕ Prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie až 2,50 % zo zúčtovanej mzdy
➕ Stravovanie máme zabezpečené v podnikovej kantíne len za 2 €
➕ Zabezpečujeme dovoz do práce a aj odvoz z práce zo železničnej stanice
➕ Ak cestuješ automobilom, pohodlne zaparkuješ pred výrobou
➕ Ak chceš odborne rásť, radi Ti poskytneme príležitosti
➕ Máme super kolektív, radi Ťa privítame v našom tíme

⚠️ Pracujeme v režime dva dni práca (denná, nočná) 6-18, 18-6 a dva dni voľno.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Medzinárodný podnik zamestnávajúci 7000+ zamestnancov v šesťdesiatich krajinách sveta s dlhoročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔️ Čo od našich spolupracovníkov očakávame?

⚡Odbornú spôsobilosť minimálne Elektrotechnik podľa § 21 vyhlášky číslo 508/2009 Z. z. MPSVR
⚡️Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
⚡Počítačová gramotnosť

Nezáleží na počte rokov praxe, ale na Tvojich skutočných schopnostiach a zručnostiach! Náš Vedúci údržby sa s Tebou rád o nastavení a podmienkach spolupráce porozpráva.

Sme silným a spoľahlivým partnerom pre zamestnávateľov a lídrom v oblasti zabezpečovania ľudských zdrojov, zamestnávateľského marketingu a poradenstva pre zamestnávateľov. Spolupracujeme s európskymi a tuzemskými vedúcimi obchodnými spoločnosťami a inovatívnymi startupmi v oblastiach výroby, logistiky, obchodu, elektrotechnológií, informačných technológií a energetiky.
ID: 4777487  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac