Online marketing špecialista (seo, ppc, copywriting, ux)

United Rental Group, s.r.o.

Miesto práce
Bojnická 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho IT tímu v United Technologies Group Bratislave hľadáme online marketingového guru na plný úväzok, ktorý má na to byť univerzálom pre SEO, PPC, Copywriting či UX. Ak ešte nie si seniórny, ale máš chuť na sebe pracovať, vzdelávať sa a zlepšovať, tvoja šanca je tu tiež.

Budeš mať možnosť pracovať na slovenských i zahraničných projektoch. Budeš mať na starosti SEO analýzy a funkčné nastavenia, platený marketing PPC, copywriting či user experience vrátane implementácie našej online stratégie v našom digitálnom svete.
Budeš sa podielať na tvorbe reklám, vyhodnocovaní dát, optimalizáciu ROI a správe súčasných kampaní, ale aj na tvorbe a implementácií nových postupov v online marketingu.

Staneš sa súčasťou kreatívneho tímu mladých ľudí, ktorí majú ambíciu spraviť dieru do sveta a nechať v ňom svoju známku.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

2500

- odmeny podľa výkonnosti a ROI
- flexibilný pracovný čas
- mladý kolektív
- priestor na sebarealizáciu s možnosťou dynamického finančného rastu
- dôkladné úvodné zaškolenie na produkty
- benefity ponúkané spoločnosťou
- služobný laptop, mobilný telefón
- prístup do online vzdelávania

V rámci výberového konania nás bude zaujímať Váš pohľad a krátka analýza našich web stránok www.avis.sk a www.paylesscar.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

United Technologies Group je IT firma, ktorá bola založená v roku 2016 a za obdobie 3 rokov sa podieľala na niekoľko významných projektoch doma i v zahraničí. Kľúčovým klientom spoločnosti je spoločnosť AVIS - najväčšia medzinárodná Autopožičovňa pôsobiaca v 170 krajinách - viac ako 20 rokov pôsobiaca na Slovensku - jednotka na slovenskom trhu autopožičovní s 22 pobočkami a flotilou cez 1400 automobilov, je dynamickou, rýchlo rastúcou spoločnosťou, ktorej programovala viacero systémov na správu vozového parku či developovala weby www.avis.sk, www.avisvan.sk, www.avismaxirent.sk, www.avislease.sk, www.avisprestige.sk alebo www.unitedgroup.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Ivánska cesta 43
821 04 Bratislava
ID: 3796521   Dátum zverejnenia: 27.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2500