Brigádnik na pozíciu: asistent prenájmu vozidiel autopožičovne AVIS

United Rental Group, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
25.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a inteligentného kolegu, ktorý podporí náš tím v ďalšom raste proklientskym vybavovanímm klientov pri odovzdávaní a preberaní úžitkových vozidiel a s tým spojenej administratívy, ktorá pozostáva z činností:
- kontrola vozidla po prenájme
- dokumentácia poškodení
- komunikácia s klientom
- práca v internom informačnom systéme skupiny AVIS
- presun vozidiel z parkovacieho miesta ku klientovi
- zabezpečenie koordinácie práce medzi pobočkou a ďalšími oddeleniami
spoločnosti

PRACOVNÁ DOBA:

5-dňový pracovný týždeň:
PO-PIA-Práca na smeny: Ranná 7:00-15:30 a poobedná 10:30-19:00, v sobotu od 10:30-15:00. Nutná flexibilita v prípade nárazovej práce.

Anglický alebo nemecký jazyk - výhodou
Počet obsadzovaných miest: 1

www.avisvan.sk

- platové ohodnotenie 400 € brutto
- možnosť pracovať nadčasy
- práca pre renomovanú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- práca v mladom a dynamickom kolektíve orientovanom na biznis a priateľské
prostredie v práci
- príležitosť byť súčasťou najrýchlejšie rastúceho obchodu v segmente
- možnosť kariérneho rastu
- iné benefity spoločnosti

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritériá, aby nám poslali svoje štruktúrované životopisy s fotografiou.
Vybraným uchádzačom sa ozveme do týždňa po obdržaní žiadostí o prijatie do zamestnania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.2.2018 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- pro-klientsky prístup
- schopnosť operatívne riešiť vzniknuté problémy
- iniciatívnosť
- učenlivosť
- schopnosť práce v plnom nasadení
- tímový hráč
- prax vo vedení motorového vozidla nutná
- povinné poistenie zodpovednosti za škody
spôsobené zamestnávateľovi s plnením do 1200 EUR
(cca 50 EUR/rok)
- sme striktne NEFAJČIARSKE PRACOVISKO

AVIS - najväčšia medzinárodná Autopožičovňa pôsobiaca v 170 krajinách - viac ako 20 rokov pôsobiaca na Slovensku - jednotka na slovenskom trhu autopožičovní s 22 pobočkami a flotilou cez 1200 automobilov, je dynamickou, rýchlo rastúcou spoločnosťou. VIac info na www.avis.sk, www.avisvan.sk, www.avismaxirent.sk, www.avislease.sk, www.avisprestige.sk alebo www.unitedgroup.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

United Rental Group s.r.o.
Ivánska cesta 91
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Šulhaň
E-mail: poslať životopis
ID: 3091644   Dátum zverejnenia: 12.2.2018