Vodič motorového vozidla autopožičovne AVIS

United Rental Group, s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta 43, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- činnosti súvisiace s vozovým parkom,
- 70% pracovného času v teréne, vo vonkajšom prostredí
- údržba a umývanie vozidiel na centrále spoločnosti, a pobočke VAN
- práce podľa pokynu nadriadeného-team leadera vodičov
- zabezpečovanie prevozu vozidiel medzi pobočkami spoločnosti

PRACOVNÁ DOBA:

5-dňový pracovný týždeň:
PO-PIA-Práca na smeny: Ranná 7:00-15:30 a poobedná 10:30-19:00. Nutná flexibilita v prípade nárazovej práce + nutnosť osobitne platenej práce nadčas
1 víkend v mesiaci, 2x12 hodín.
Anglický alebo nemecký jazyk - výhodou
Počet obsadzovaných miest: 2

Základná mzda 660 Netto + príplatky za prácu nadčas/pristavenia mimo pracovnej doby vo výške 0-200 EUR netto.

Prosíme uchádzačov z BRATISLAVY, ktorí spĺňajú VŠETKY uvedené kritériá, aby nám poslali svoje štruktúrované životopisy S FOTOGRAFIOU.
Vybraným uchádzačom sa ozveme do týždňa po obdržaní žiadostí o prijatie do zamestnania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2017 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vo vedení motorového vozidla nutná
- povinné poistenie zodpovednosti za škody spôsobené zamestnávateľovi s plnením do 1500 EUR
- sme striktne NEFAJČIARSKE PRACOVISKO

AVIS - najväčšia medzinárodná Autopožičovňa pôsobiaca v 170 krajinách - viac ako 20 rokov pôsobiaca na Slovensku - jednotka na slovenskom trhu autopožičovní s 22 pobočkami a flotilou cez 1200 automobilov, je dynamickou, rýchlo rastúcou spoločnosťou. VIac info na www.avis.sk, www.avisvan.sk, www.avismaxirent.sk, www.avislease.sk, www.avisprestige.sk alebo www.unitedgroup.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

United Group, s.r.o.
Ivanská cesta 43
82104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Belovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 2425034   Dátum zverejnenia: 13.11.2017