Lektor anglického a/alebo španielskeho jazyka

UNITED! jazyková škola Košice

Miesto práce
Kukučínova 7, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
po zaškoleni
350 - 850 EUR/mesiacmzda sa vypočítava podľa počtu odučených hodín za daný mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

UNITED! jazyková škola sa rozširuje a hľadáme šikovných, komunikatívnych ľudí do nášho skvelého lektorského tímu na pozíciu - lektor anglického a/alebo španielskeho jazyka.
Ak máš skvelú angličtinu/španielčinu, dostatok voľného času a hľadáš stabilnú a finančne zaujímavo ohodnotenú prácu, kde budeš chodiť s úsmevom, pošli nám svoj životopis.
Náplň práce :
výučba anglického jazyka Callanovou metódou, konverzačné hodiny angličtiny, individuálna výučba španielskeho jazyka.
Ak Callanovu metódu poznáš a vieš ňou učiť, môžeš IHNEĎ ZAČAŤ. Ak skúsenosti nemáš, zaškolíme ťa.
POZOR!!! Hľadáme lektorov LEN NA DLHODOBÚ SPOLUPRÁCU A ČASOVO FLEXIBILNÝCH!!!
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!!!
Ako uchádzača preferujeme študenta VŠ

- stabilný finančný príjem
- mladý a dynamický kolektív
- flexibilná pracovná doba
- metodické školenia zdarma
- stabilná a dlhodobá spolupráca

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme aktívnych, komunikatívnych a časovo flexibilných ľudí so skvelou znalosťou anglického a/alebo španielskeho jazyka.

Požiadavky lektor anglického jazyka:
- znalosť jazyka na vysokej úrovni podložená certifikátom
- časová flexibilita!!!
Uchádzač, ktorý ma niekde trvalý pracovný pomer, nie je pre nás vhodným uchádzačom!
-práca je vhodná pre študenta, ktorý má dostatočnú časovú flexibilitu
- znalosť výučby angličtiny Callan metódou je výhoda!/ak si hotový človek tak máš u nás dvere ihneď otvorené/
-príjemný vzhľad a vystupovanie

UNITED! je moderná a akreditovaná jazyková škola vyučujúca angličtinu Callanovou metódou, ktorá "rozmotáva jazyk" študentom na celom svete. Od svojho vzniku v roku 2008 sme sa pevne etablovali na jazykovom trhu (firemný a súkromný sektor)a vďaka vysokej kvalite poskytovaných služieb, odbornosti a profesionalite lektorského tímu sme sa stali vyhľadávanou jazykovou školou. UNITED! je zárukou kvality a výučby s výsledkami.
Viac informácií nájdete na www.united-school.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1592587  Dátum zverejnenia: 18.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 350 EUR/mesiac