Lektor anglického jazyka

UNITED! - prvá 5* jazyková škola v Košiciach

Miesto práce
Kukučínova 7, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
480 eur, výška mzdy závisí od počtu odučených hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skvelú angličtinu, baví ťa práca s ľuďmi a rád/a sa učíš nové veci?
Ponúkame ti stabilnú pracú v skvelom kolektíve a výborným finančným ohodnotením.
Ak si študent vysokej školy a chceš stabilnú brigádu alebo máš záujem o prácu na skrátený úväzok, neváhaj a pošli nám svoje CV.
Hľadáme lektora anglického jazyka pre výučbu Callanovej metódy(zaškolíme ťa) a konverzačných hodín. Skúsenosti s výučbou Callanovou metódou sú veľkou výhodou!!!

- stabilný finančný príjem
- mladý a dynamický kolektív
- flexibilná pracovná doba
- metodické školenia zdarma
- stabilná a dlhodobá spolupráca

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!!!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme aktívnych, komunikatívnych a časovo flexibilných ľudí so skvelou znalosťou anglického jazyka.

Požiadavky lektor anglického jazyka:
-dokonala znalosť jazyka podložená certifikátom
- časová flexibilita!!!/hľadáme človeka, ktorý môže učiť v priebehu celého dňa/. Uchádzač, ktorý ma niekde trvalý pracovný pomer, nie je pre nás vhodným uchádzačom
-práca je vhodná pre študenta, ktorý má dostatočnú časovú flexibilitu
- znalosť výučby angličtiny Callan metódou je výhoda!/ak si hotový človek tak máš u nás dvere hneď otvorené/
-príjemný vzhľad a vystupovanie

UNITED!, s.r.o. je dynamická jazyková škola vyučujúca angličtinu pravou Callanovou metódou. UNITED! sa od svojho vzniku pevne etablovala na jazykovom trhu (firemný a súkromný sektor) vďaka vysokej kvalite poskytovaných služieb, odbornosti a profesionalite lektorského tímu. Našimi najväčšími klientmi sú medzinárodné spoločnosti.
Viac informácií nájdete na www.united-school.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

UNITED!, s.r.o.
Kukučínova 7
040 01 Košice
ID: 1592587   Dátum zverejnenia: 25.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   480 eur, výška mzdy závisí od počtu odučených hodín