Lektor anglického jazyka - skvelá príležitosť pre študenta VŠ

UNITED! jazyková škola Košice

Miesto práce
Kukučínova, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
po zaškoleni, ihneď
250 - 850 EUR/mesiacMzda je daná počtom odpracovaných hodín x hodinová sadzba za daný mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cítiš sa byť učiteľský typ, máš skvelú angličtinu a dostatok voľného času popri škole a hľadáš stabilnú prácu na úrovni, ktorá je finančne zaujímavo ohodnotená? Tak nám pošli svoje CV a staň sa členom nášho skvelého a vždy dobre naladeného UNITED! lektorského tímu. Pozri si naše podmienky pozorne, ak ich spĺňaš určite nám pošli cv:)
Náplň práce :
výučba anglického jazyka Callanovou metódou, konverzačné hodiny angličtiny
Ak Callanovu metódu poznáš a vieš ňou učiť, môžeš IHNEĎ ZAČAŤ.
Ak skúsenosti nemáš, zaškolíme ťa.
Podmienky spolupráce:
- bydlisko Košice, prípadne okolie nakoľko potrebujeme lektora na prezenčnú výučbu
- časová flexibilita
- dlhodobá spolupráca
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!

- stabilný finančný príjem
- mladý a dynamický kolektív
- flexibilná pracovná doba
- metodické školenia zdarma
- stabilná a dlhodobá spolupráca
Práca, kde budeš chodiť s úsmevom:)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

UNITED! je moderná a akreditovaná jazyková škola vyučujúca angličtinu Callanovou metódou, ktorá "rozmotáva jazyk" študentom na celom svete. Od svojho vzniku v roku 2008 sme sa pevne etablovali na jazykovom trhu (firemný a súkromný sektor)a vďaka vysokej kvalite poskytovaných služieb, odbornosti a profesionalite lektorského tímu sme sa stali vyhľadávanou jazykovou školou. UNITED! je zárukou kvality a výučby s výsledkami.
Viac informácií nájdete na www.united-school.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4315950  Dátum zverejnenia: 15.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 250 EUR/mesiac