700 - 800 EUR

Pracovník údržby

United Industries a.s.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odstraňovanie nahlásených závad a nedostatkov technického charakteru,
- odstraňovanie havarijných stavov a mimoriadnych porúch,
- hospodárne udržovanie majetku spoločnosti po stránke technickej,
- obsluha plynových kotolní a viacnásobná denná kontrola zariadení,
- denná kontrola, resp. odpis informačných prevádzkových meračov energetických médií,
- mesačná kontrola, resp. odpis podružných meraní energii za účelom tvorby podkladu k refakturácii médií,
- denná kontrola ČOV, reg. stanice plynu a trafostanice,
- kosenie areálov, údržba areálov, čistenie areálov,
- vymaľovanie priestorov, drobné stavebné práce,
- kontrola priestorov a objektov,
- v zimnom období odpratávanie snehu z komunikácii v areáloch,
- realizácia drobných nákupov, MTZ
- člen požiarnej hliadky,
- dozor výťahu,
- denná a mesačná kontrola EPS,
- plnenie úloh podľa pokynov vedenia spoločnosti

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.8.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• platný vodičský preukaz B
• skúsenosti v oblasti prevádzkovej údržby min. 3 roky
• technické myslenie a technická manuálna zručnosť
• zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť

United Industries Group predstavuje zoskupenie spoločností s rôznym zameraním. Pôsobíme:
- v potravinárskom priemysle (výroba mlieka a mliečnych výrobkov, výroba vína);
- v poľnohospodárstve a v službách pre poľnohospodárstvo;
- vo výrobe obuvi a protetických pomôcok;
- v správe nehnuteľností;
- vo výrobe stavebných materiálov;
- v hoteliérstve

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Šafárikovo nám. 4
811 02 Bratislava
ID: 3733951   Dátum zverejnenia: 7.8.2019