2 100 EUR

Finančný riaditeľ VÍNO NITRA, spol. s r.o.

United Industries a.s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)
2 100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť United Industries a.s. hľadá pre svoju dcérsku spoločnosti VÍNO NITRA, spol. s r.o. finančného riaditeľa s nasledovnou náplňou práce:
- riadenie finančného úseku,
- tvorba a kontrola dodržiavania finančných plánov a riadenie cash flow,
- strategické finančné plánovanie,
- zodpovednosť za vedenie účtovníctva, vyhotovenie účtovnej závierky a daňového priznania,
- zabezpečovanie controllingu a reportingu,
- komunikácia s finančnými inštitúciami, finančnou správou a externým auditom,
- príprava kalkulácií,
- vplývanie na ostatné oddelenia spoločnosti v prospech dosahovania lepších finančných výsledkov spoločnosti.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

+ osobné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia a financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- manažérske zručnosti,
- komunikačné, organizačné a prezentačné zručnosti,
- tímový prístup,
- precíznosť, zodpovednosť, prehľad v daňových a účtovných predpisoch,
- odolnosť voči stresu,
- skúsenosti z výrobnej spoločnosti / FMCG oblasti výhodou
- znalosti s ERP riešením SPIN od firmy Asseco výhodou.

Slovenský výrobca vín s nepretržitou vyše polstoročnou tradíciou, ktorý sa môže oprieť o vlastné vinohrady v troch oblastiach Slovenska – v Nitrianskej, Južnoslovenskej a Malokarpatskej vinohradníckej oblasti. Hrozno je dopestované v rámci integrovaného systému výroby a následne vyrobené pod dohľadom majstrov vinárov pri použití najmodernejších technológií.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Šafárikovo nám. 4
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Renáta Madrová
Tel.: +421257102211
E-mail: poslať životopis
ID: 3278738   Dátum zverejnenia: 16.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   + osobné ohodnotenie