Logo United Fashion Group s.r.o.

Produktový špecialista pre módne e-shopy Topankovo.sk a Saxana.sk

United Fashion Group s.r.o.

Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 100 EUR/mesiacmzda/odmena sa môže meniť v závislosti od dohodnutej formy spolupráce a rozsahu splnenia požiadaviek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si nadšencom módy a hľadáš príležitosť, kde môžeš svoje zručnosti zúžitkovať? Pridaj sa k nášmu tímu ako Produktový špecialista a pracuj pre slovenské e-shopy v oblasti módy – Topankovo.sk a Saxana.sk. Hľadáme kreatívnu dušu, ktorá má vášeň pre módu a nové trendy.

Čo bude tvojou úlohou?

  • Spracovanie produktov: tvorba databázy produktov v e-commerce systéme, spracovanie dát a vlastností k produktom.

  • Fotografie: práca s produktovými fotografiami - úprava, nahrávanie do katalógu.

  • Optimalizácia predaja: Implementácia upsell stratégií pri produktoch.

  • Kategorizácia: zaraďovanie produktov do kategórii, ich prioritizácia a správa kolekcií.

  • Kontrola kvality: Meranie veľkostí odevov a kontrola stavu produktov na sklade.

  • Podpora foto-tímu: Asistencia pri príprave vzoriek na fotenie a ďalšie pomocné činnosti.

  • Marketingové aktivity: Podpora marketingových kampaní a iniciatív.

​​Ak si pripravený/á stať sa súčasťou nášho dynamického a kratívneho tímu, neváhaj a pošli nám svoj životopis a motivačný list. Radi sa o tebe dozvieme viac.

  • Práca v dynamickom prostredí rýchlo rastúcich módnych e-shopov.
  • Priestor pre tvoju kreativitu a možnosť ovplyvniť najnovšie módne trendy.
  • Konkurencieschopné finančné ohodnotenie a pružná pracovná dobu.
  • Možnosti profesijného rastu a rozvoja.
  • Čerstvá ranná káva je samozrejmosťou.
  • Výrazné zamestnanecké zľavy.
  • Spoločné teambuildingy.
  • Možnosť čiastočnej práce z domu.

Vážime si prejavený záujem a ďakujeme za každý jeden zaslaný životopis, či motivačný list. Všetky reakcie starostlivo vyhodnotíme a úspešných kandidátov kontaktujeme ohľadom dalšieho postupu telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vášeň pre módu a schopnosť držať krok s najnovšími trendmi.
  • Skúsenosti s prácou v e-commerce prostredí sú výhodou, ale nie nevyhnutnosťou.
  • Samostatnosť, organizačné schopnosti a proaktívny prístup k práci.
  • Výborné komunikačné zručnosti a schopnosť tímovej práce.
  • Aktívna znalosť gramatiky slovenského jazyka podmienkou.
  • Maďarský jazyk výhodou.
  • Skúsenosti s Photoshopom výhodou.

United Fashion Group, s.r.o. prevádzkuje pod jednou strechou viaceré úspešné e-shopy vo fashion oblasti na Slovensku, ale i v zahraničí. Milujeme štýlové topánky, krásne kabelky, trendy šaty a kvalitné spodné prádlo, ktoré prinášame zákazníkom prostredníctvom Saxana.sk od roku 2007 a Topankovo.sk od roku 2009. Okrem Slovenska máme spokojných zákazníkov aj v Česku a Maďarsku.

Rozrastá sa nielen okruh našich zákazníkov, ale aj kolegov. Potrebujeme novú posilu do nášho tímu. Ak Ťa ponúkaná pracovná pozícia zaujala, neváhaj nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Čekanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4818070  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac