PPC Specialist

United Fashion Group s.r.o.

Sibírska 1, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konštruktívny kritik, inovátor, sčasti analytik, sčasti nebojácný hrdina. Si to Ty? Performance = výsledky. Hľadáme parťáka do data-driven kolektívu, ktorý vždy vymyslí ako posúvať (nielen svoje) limity a bude rozmýšľať 3 ťahy pred konkurenciou ako Kasparov proti Deep Blue.

Čo bude Tvojou úlohou?

- výroba PPC kampaní v spolupráci s PPC tímom, analýza výsledkov kampaní a navrhovanie next steps na základe výsledkov
- sledovanie čerpania PPC budgetu a aktuálneho dosahovania cieľov
- optimalizácia budgetu a ROI naprieč krajinami a PPC kanálmi
- podieľanie sa na tvorbe expanznej stratégie na nové trhy
- zavádzanie inovácií a nových postupov
- autobidding a automatizácia
- benchmarking s konkurenciou a identifikácia slabých stránok kampaní
- remarketing, programmatic
- správa PPC kampaní v Google Ads, Sklik, Bing vo viacerých krajinách
- monitoring kampaní pomocou Google Analytics, nástrojov jednotlivých reklamných platforiem a BI nástrojov
- pravidelný reporting a analýza výsledkov kampaní

- výrazné zamestnanecké zľavy,
- ak si kávičkár, prídeš si na svoje
- práca v mladom kolektíve a modernom pracovnom prostredí
- odmeny
- spoločné teambuildingy
- karta na športovanie
- po zaučení možnosť využiť aj občasný homeoffice
- príspevok na dovolenky a cestovanie po svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

PPC

Počet rokov praxe

3

- min. 3 roky praxe so správou PPC kampaní
- výhodou je každý ďalší jazyk: nemecký jazyk, český jazyk, maďarský jazyk, poľský jazyk
- Excel - pokročilý
- analytické a logické myslenie
- proaktívny prístup
- Data Driven
- sebestačnosť
- zodpovednosť
- schopnosť viesť ľudí a delegovať čiastkové úlohy
- zmysel pre prioritizáciu úloh
- zmysel pre detail
- schopnosť identifikovať problém a navrhnúť riešenie

United Fashion Group, s.r.o. prevádzkuje pod jednou strechou viaceré úspešné e-shopy vo fashion oblasti na Slovensku, ale i v zahraničí. Milujeme štýlové topánky, krásne kabelky, trendy šaty a kvalitné spodné prádlo, ktoré prinášame zákazníkom prostredníctvom Saxana.sk od roku 2007 a Topankovo.sk od roku 2009. Okrem Slovenska máme spokojných zákazníkov aj v Česku a Maďarsku.

Rozrastá sa nielen okruh našich zákazníkov, ale aj kolegov. Potrebujeme novú posilu do nášho tímu. Ak Ťa ponúkaná pracovná pozícia zaujala, neváhaj nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4784218  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac