Zákaznícka podpora pre e-shop - slovensky + občasné využitie maďarčiny

United Fashion Group s.r.o.

Miesto práce
Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 100 EUR/mesiacmzda/odmena sa môže meniť v závislosti od dohodnutej formy spolupráce a rozsahu splnenia požiadaviek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o módu a rád/a o nej komunikuješ s druhými? Práca na počítači a surfovanie po internete je pre Teba samozrejmosťou? Dopisovať si a telefonovať dokážeš aj celé hodiny? Ak máš naviac veselú, ochotnú povahu a pomáhať druhým Ti robí radosť, v tom prípade sa k nám perfektne hodíš!

Sme spoločnosť prevádzkujúca na slovenskom trhu e-shopy Saxana.sk, Topankovo.sk a hľadáme do nášho tímu nového člena s orientáciou na slovenský trh. Tvojou primárnou úlohou bude starostlivosť o spokojnosť našich zákazníkov a vybavovanie objednávok z našich fashion e-shopov na Slovensku. Boli by sme radi, keby si ovládal maďarsky na úrovni, pri ktorej zvládneš zastúpiť kolegyňu, ktorá komunikuje s maďarskou klientelou.

Čo Ťa v práci čaká:

- aktívna komunikácia so zákazníkmi slovom i písmom ( e-maily, telefón, chat),
- aktívne vyhľadávanie riešení pre zákazníkov na základe ich potrieb,
- spracovanie objednávok, fakturácia,
- úzka spolupráca s marketingovým, produktovým a skladovým
oddelením,
- vybavovanie reklamácií a inej korešpondencie.

Zákazníkom sme k dispozícií počas pracovných dní od 9-17 hod.

- výrazné zamestnanecké zľavy,
- ak si kávičkár, prídeš si na svoje
- práca v mladom kolektíve a modernom pracovnom prostredí,
- odmeny,
- spoločné teambuildingy,
- karta na športovanie,
- po zaučení možnosť využiť aj občasný homeoffice,
- príspevok na dovolenky a cestovanie po svete.

V prípade záujmu zašlite ,prosím, životopis v slovenskom jazyku. Vážime si prejavený záujem a ďakujeme za každý jeden zaslaný životopis. Budeme kontaktovať výlučne kandidátov, ktorých pozveme na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá znalosť slovenskej gramatiky,
- schopnosť vybaviť telefonát v maďarskom jazyku,
- prax v styku so zákazníkom výhodou,
- prozákaznícky prístup,
- odolnosť voči stresu,
- výborný písomný prejav,
- príjemné vystupovanie v telefóne a
schopnosť rýchlo reagovať
- flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť,
- orientácia na predaj a dosahovanie výkonov,
- záujem o internetový obchod,
- schopnosť pracovať v tíme.

United Fashion Group, s.r.o. prevádzkuje pod jednou strechou viaceré úspešné e-shopy vo fashion oblasti na Slovensku, ale i v zahraničí. Milujeme štýlové topánky, krásne kabelky, trendy šaty a kvalitné spodné prádlo, ktoré prinášame zákazníkom prostredníctvom Saxana.sk od roku 2007 a Topankovo.sk od roku 2009. Okrem Slovenska máme spokojných zákazníkov aj v Česku a Maďarsku.

Rozrastá sa nielen okruh našich zákazníkov, ale aj kolegov. Potrebujeme novú posilu do nášho tímu. Ak Ťa ponúkaná pracovná pozícia zaujala, neváhaj nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4745053  Dátum zverejnenia: 10.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac