Marketingový koordinátor pre projekt instagym.sk

United Fashion Group s.r.o.

Miesto práce
Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 400 EUR/mesiacmzda/odmena sa môže meniť v závislosti od dohodnutej formy spolupráce a od rozsahu splnenia požiadaviek (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme marketéra na posilnenie nášho nového projektu instagym.sk, ktorý bude mať na starosti prípravu a realizáciu kampaní najmä po kreatívnej stránke.

Ak hľadáš pracovnú príležitosť a skúsenosti zo social media marketingu, email marketingu (a iných online kanálov), baví ťa písať a zaujímaš sa o fitness a zdravý životný štýl, určite čítaj ďalej.

Ako bude vyzerať Tvoj pracovný deň?
Tvojimi úlohami bude v úzkej spolupráci so seniornejšími kolegami z rôznych oblastí (marketing, business intelligence, web development), zvládať nasledovné výzvy:
- príprava, realizácia a vyhodnocovanie plánu kampaní na najbližšie obdobie v spolupráci s projektovým manažérom
- kreatíva, copywriting, vytváranie contentu a tematických podstránok, ako aj spolupráca pri príprave brand kampaní a monitorovanie konkurencie
- písanie článkov zameraných na fitness a zdravú stravu
- komplexná správa a nastavenie stratégie pre facebook fanpage a Instagram profilu instagym.sk (posty, copywriting, grafika)
- tvorba a distribúcia newsletteru, správa a vylepšovanie automatizovaných emailov
- príprava a odosielanie Web Browser Push notifikácií
- pravidelné ROI analýzy marketingových kanálov (newsletter, push notifikácie, social media) a sledovanie ich KPIs, hlásenie problémov a odchýlok od štandardu celému tímu
- správa zákazníckej databázy v Exponea
- sledovanie a analýza správania zákazníkov na webe
- prínos pri vývoji produktu (cvičiace programy, ale aj web samotný)
- spolupráca a vyjednávanie kampaní s partnermi v oblasti fitness a zdravia

- výrazné zamestnanecké zľavy
- ak si kávičkár, prídeš si na svoje
- práca v mladom kolektíve a modernom pracovnom prostredí
- spoločné teambuildingy
- multisport karta

Vážime si prejavený záujem a ďakujeme za každý jeden zaslaný životopis.
Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na túto obsadzovanú pozíciu.
Ak niekoho na pohovor nevyberieme, môžeme sa mu znova ozvať neskôr s ponukou pozície, ktorá oveľa viac vyhovuje jeho skúsenostiam alebo schopnostiam. Preto, ak Ťa v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhaj poslať žiadosť opätovne.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, mediálna komunikácia, obchod, a pod.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2 roky praxe v online marketingu

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Určite nám napíš ak:
- ti je blízka téma fitness a zdravej výživy
- máš perfektnú znalosť slovenského pravopisu a zároveň aktívnu znalosť anglického jazyka
- si dynamická, komunikatívna a zodpovedná osobnosť
- máš skúsenosti s Google Analytics a vyhodnocovaním návštevnosti webu
- máš všeobecný prehľad v marketingu, záujem vzdelávať sa v online technológiách a prekonávať výzvy
- vieš pracovať samostatne, si open-minded a disponuješ dávkou sebadisciplíny
- rád pracuješ v dynamickom tempe a vieš sa rýchlo prispôsobiť neustále sa meniacemu prostrediu

United Fashion Group, s.r.o. prevádzkuje pod jednou strechou viaceré úspešné e-shopy vo fashion oblasti na Slovensku, ale i v zahraničí. Milujeme štýlové topánky, krásne kabelky, trendy šaty a kvalitné spodné prádlo, ktoré prinášame zákazníkom prostredníctvom Saxana.sk od roku 2007 a Topankovo.sk od roku 2009. Okrem Slovenska máme spokojných zákazníkov aj v Česku a Maďarsku.

Rozrastá sa nielen okruh našich zákazníkov, ale aj kolegov. Potrebujeme novú posilu do nášho tímu. Ak Ťa ponúkaná pracovná pozícia zaujala, neváhaj nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4019637  Dátum zverejnenia: 12.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac