Teamleader zákazníckeho centra - online fashion

United Fashion Group s.r.o.

Miesto práce
Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 000 EUR/mesiacmzda/odmena sa môže meniť v závislosti od dohodnutej formy spolupráce a od rozsahu splnenia požiadaviek (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si aktívny typ osoby a multitasking Ti nerobí žiadny problém?
Komunikatívnosť, trpezlivosť a starostlivosť o ostatných patria do Tvojej základnej výbavy?
Vieš si predstaviť, že by si sa staral/a a pomáhala organizovať prácu členom tímu na zákazníckom servise pre niekoľko online e-shopov zameraných na módu a okrem toho by si sám/a dokázala poskytovať kvalitný zákaznícky servis našim zákazníkom?

Ak si ani pri jednej otázke nazaváhal/a, v tom prípade sa k nám perfektne hodíš.
Sme spoločnosť prevádzkujúca na slovenskom trhu e-shopy Saxana.sk, Topankovo.sk, ktoré sú roky etablované aj na českom a maďarskom trhu. Hľadáme do nášho tímu nového supervízora, ktorého úlohou bude koordinovať a spolu s tímom pracovať na tom, aby boli všetky požiadavky a želania zákazníkov vybavené včas a k spokojnosti zákazníka.

Čo Ťa u nás v práci na zákazníckom centre čaká?
- vedenie a koordinácia tímu zákazníckeho centra s cieľom zabezpečiť jeho efektívne fungovanie a dosiahnuť čo najlepší zákaznícky servis;
- vykonávanie, organizovanie a koordinovanie aktivít tímu: spracovanie objednávok, fakturácia, komunikácia so zákazníkom – e-maily, call centrum, vybavovanie reklamácií;
- vedenie, hodnotenie a ďalší osobný a odborný rozvoj jednotlivých členov tímu;
- úzka spolupráca s oddelením skladu a vzájomné zosúladenie priorít týchto oddelení;
- predkladanie návrhov na zlepšenie pracovných procesov.

- výrazné zamestnanecké zľavy;
- ak si kávičkár, prídeš si na svoje;
- práca v mladom kolektíve a modernom pracovnom prostredí;
- spoločné teambuildingy;
- multisport karta.

V prípade záujmu zašlite, prosím, životopis a motivačný list v slovenskom jazyku.

Vážime si prejavený záujem a ďakujeme za každý jeden zaslaný životopis.
Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na túto obsadzovanú pozíciu.
Ak niekoho na pohovor nevyberieme, môžeme sa mu znova ozvať neskôr s ponukou pozície, ktorá oveľa viac vyhovuje jeho skúsenostiam alebo schopnostiam. Preto, ak Ťa v budúcnosti u nás zaujme iná ponuka, určite neváhaj poslať žiadosť opätovne.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

ideálne 2 roky na podobnej pozícii

- skúsenosť s vedením ľudí a schopnosť viesť, rozvíjať a motivovať svoj tím;
- orientácia na predaj a dosahovanie výkonov;
- komunikačné schopnosti a prozákaznícky prístup;
- organizačné schopnosti a analytické myslenie;
- výborný písomný prejav, príjemné vystupovanie a schopnosť promptne reagovať;
- flexibilita, chuť a schopnosť rýchlo sa učiť;

- aktívna znalosť maďarského alebo českého jazyka je veľkou výhodou;
- práca na call centre je výhodou.

United Fashion Group, s.r.o. prevádzkuje pod jednou strechou viaceré úspešné e-shopy vo fashion oblasti na Slovensku, ale i v zahraničí. Milujeme štýlové topánky, krásne kabelky, trendy šaty a kvalitné spodné prádlo, ktoré prinášame zákazníkom prostredníctvom Saxana.sk od roku 2007 a Topankovo.sk od roku 2009. Okrem Slovenska máme spokojných zákazníkov aj v Česku a Maďarsku.

Rozrastá sa nielen okruh našich zákazníkov, ale aj kolegov. Potrebujeme novú posilu do nášho tímu. Ak Ťa ponúkaná pracovná pozícia zaujala, neváhaj nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4018109  Dátum zverejnenia: 20.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac