Skladník / Expedient - Nové Mesto (BA)

United Fashion Group s.r.o.

Miesto práce
Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebaví Ťa stereotypná práca v kancelárii za počítačom a radšej si v pohybe? Je ti manuálna práca blízka, no zároveň by si chcel/a pracovať v modernom, čistom prostredí, dobrom kolektíve a zároveň je Tvojou podmienkou, aby si manipuloval/a iba s ľahkým tovarom? V tom prípade máme pre Teba ponuku.

Tvojou hlavnou úlohou bude:
- vyhľadať na základe dodacích listov produkty založené v regálovom systéme (topánky, oblečenie, doplnky),
- kontrola správnosti nachystaného tovaru,
- zabalenie objednávok do obalového materiálu (krabičky, plastové obálky),
- príjem tovaru a zaskladňovanie tovaru,
- kontrola prijatého tovaru.

Prácu budeš vykonávať:
- v novom, modernom a čistom sklade v blízkosti centra,
- ide o jednozmennú prevádzku, po-pia 9:00-17:00,
- nepotrebuješ oprávnenie na VZV.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 - 1000 €

Okrem vyššie spomínaného Ti navyše ponúkame:
- výrazné zamestnanecké zľavy na predávaný sortiment,
- kvalitný pitný režim a kávičku zdarma,
- teambuildingy a firemné aktiviy,
- podporu športových aktivít kartou Multisport.

V prípade záujmu, prosím, zašli životopis v slovenskom jazyku výhradne e-mailom.
Ďakujeme za všetky životopisy, kontaktovať budeme výhradne uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú našim požiadavkám. Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov alebo ľudí bez predchádzajúcich skúseností v oblasti expedície a logistiky. Postačuje záujem a chuť sa učiť a začleniť do zabehnutého tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota,
- dochvíľnosť a spoľahlivosť,
- schopnosť rýchlo sa zorientovať v pracovnom priestore,
- samostatnosť pri práci,
- manuálna zručnosť,
- vysoké pracovné nasadenie,
- profesionálny prístup.

United Fashion Group, s.r.o. prevádzkuje na Slovensku úspešné e-shopy Saxana.sk od roku 2007 a Topankovo.sk od roku 2009. Za tento čas sme sa na Slovensku stali poprednými e-shopmi vo fashion oblasti. Milujeme štýlové topánky, krásne kabelky, trendy šaty a kvalitné spodné prádlo. Naša základňa zákazníkov s rovnakou vášnou pre FASHION sa aj vďaka expanzii neustále rozrastá. Na českom trhu udáva trendy Botovo.cz a v Maďarsku robí radosť Cipofalva.hu.
Rozrastá sa nielen okruh našich zákazníkov, ale aj kolegov. Potrebujeme novú posilu do nášho tímu, ktorá nám pomôže šíriť aktuálne trendy. Preto, ak si vieš predstaviť pôsobiť vo fashion firme a ponúkaná pracovná pozícia Ťa zaujíma, neváhaj nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sliačska 1/D
831 02 Bratislava
http://www.topankovo.sk, www.saxana.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Vaculcikova
E-mail: poslať životopis
ID: 3690015   Dátum zverejnenia: 9.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 - 1000 €