Digital Marketing Manažér

United Fashion Group s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000-3000 v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho vynoveného marketingového tímu hľadáme supermana, ktorý bez mihnutia oka prevezme zodpovednosť za rozvoj, implementáciu a manažovanie marketingových kampaní s cieľom promovať naše fashion weby a tak zvyšovať predaj a market share v krajinách, v ktorých pôsobíme.
Tvojou hlavnou úlohou okrem iného bude identifikovať a evaluovať nové digitálne technológie, používať rôzne analytické nástroje na vyhodnocovanie dohodnutých metrík s cieľom čo najlepšie optimalizovať marketingové kampane, newslettre, posty na sociálnych médiách, display a search reklamu..

Boli by sme veľmi radi, keby ťa bavili tieto činnosti, s ktorými potrebujeme pomôcť:

- Nastavenie stratégie a KPI/cieľov pre platené kanály a sociálne siete
- Vyhodnocovanie výsledkov voči stanoveným cieľom
- Zodpovednosť za správu display kampaní
- Komunikácia cieľov a výsledkov špecialistom a exekutívcom
- Sledovanie trendov, noviniek
- Vedenie a motivovanie tímu špecialistov a exekutívcov
- Koordinácia aktivít naprieč trhmi
- Koordinácia nakupovania priestoru na správnych miestach a za čo najlepšie ceny
- Alokácia budgetu pre jednotlivé kanály
- Plánovanie a príprava obsahu, ktorý má byť zverejňovaný
- V spolupráci s produktovým oddelením koordinácia vytvárania vzťahov s influencermi na sociálnych sieťach
- Dohliadanie nad manažovaním komunít na sociálnych sieťach
- Edukovanie a spolupráca členov tímu na juniorských pozíciách
- Definovanie KPI pre social media
- Príprava plánu odosielania regular newsletter

Keby ti toto všetko náhodou nestačilo, v zálohe máme aj ďalšie veľké marketingové zodpovednosti:) Tešíme sa na teba!

- výrazné zľavy na všetok tovar
- práca v mladom dynamickom kolektíve a v príjemných moderných priestoroch
- možnosť sebarealizácie, skúšania nových moderných nástrojov a uplatňovania na viacerých trhoch
- zaujímavé zľavy na cestovanie
- podpora vzdelávania a účasť na rôznych konferenciách týkajúcich sa odboru
- parádne vianočné párty a tímbuildingy

Na vaše životopisy sa teším na mailovej adrese veronika.dragulova@saxana.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

United Fashion Group, s.r.o. prevádzkuje na Slovensku úspešné e-shopy Saxana.sk od roku 2007 a Topankovo.sk od roku 2009. Za tento čas sme sa na Slovensku stali poprednými e-shopomi vo fashion oblasti. Milujeme štýlové topánky, krásne kabelky, trendy šaty a kvalitné spodné prádlo. Naša základňa zákazníkov s rovnakou vášnou pre FASHION sa aj vďaka expanzii neustále rozrastá. Na českom trhu udáva trendy Botovo.cz a v Maďarsku robí radosť Cipofalva.hu.
Rozrastá sa nielen okruh našich zákazníkov, ale aj kolegov. Potrebujeme novú posilu do nášho tímu, ktorá nám pomôže šíriť aktuálne trendy. Preto, ak si vieš predstaviť pôsobiť vo fashion firme a ponúkaná pracovná pozícia Ťa zaujíma, neváhaj nás kontaktovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sliačska 1/D
83102 Bratislava
http://www.topankovo.sk, www.saxana.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Dragulova
E-mail: poslať životopis
ID: 3466978   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000-3000 v závislosti od skúseností