Backend JS developer

United Classifieds s.r.o.

Poštová, Žilina-Vlčince, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 700 EUR/mesiacMzda sa u nás skladá z viacerých zložiek, konkrétne na tejto pozícii zo základnej mzdy a osobného ohodnotenia. Základná mzda sa začína na úrovni 1700,-- a výška osobného ohodnotenie závisí od skúseností, znalostí, zručností a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme využili a zúročili roky skúseností zo všetkých oblastí inzercií (reality, auto-moto, všeobecná inzercia) a preto ich vkladáme do vývoja funkčného a praktického riešenia.

Vyvíjame platformovú základňu pre naše trhových brandy s medzinárodným pôsobením, ktorá dokáže efektívne pracovať s enormným množstvom dát tečúcimi našimi webmi. Dohromady ich navštívi cca 2 milióny unikátnych používateľov mesačne.

Platforma je vyvíjaná:
• microservice architektúra,
• service spolu komunikujú aj pomocou eventov cez RabbitMQ,
• dáta storujeme v Elasticsearch resp. MySQL podľa vhodnosti,
• kód spravujeme, testujeme a nasadzujeme za pomoci GitLab-u,
• výsledné riešenie beží v datacentre na technológii Docker Swarm (prechádzame na Kubernetes),
• Rest API, Asynchrónne procesy.

Hľadáme kolegu, ktorý má skúsenosti:
TypeScript/JavaScript aspoň 1 rok,

Výhodou je znalosť:
Express/Nest (framework), Node.js, MySQL/Elasticsearch

Čo ponúkame:

• top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši a vzťahoch nám naozaj záleží :),
• zdravie kolegov je pre nás dôležité - vitamínový balíček je samozrejmosťou a k dispozícií máme aj pár sick days,
• výučba anglického jazyka a UDEMY kurzy dostupné pre všetkých, možnosť zúčastniť sa rôznych konferencií,
• podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, najčastejšie sa u nás behá a bicykluje, cvičíme aj Pilates,
• príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovnom výročí,
• Multisport karta,
• zľavy pre nákup elektroniky, poistenia,
• náborový bonus,
• možnosť zúčastniť sa rôznych dobrovoľníckych aktivít,
• kopec nezabudnuteľných teambuildingov (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal, …).

V prípade, že ťa na základe CV vyberieme na pohovor, čakajú ťa 1. - 2. kolá, ktoré ťa delia od budúcej práce u nás. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

1

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje širokú ponuku online produktov v oblasti všeobecnej inzercie s úzkym zameraním na realitný a automobilový trh. Vyvíjame produkty, ktoré patria medzi TOP online služby na Slovensku.
Vo svojom portfóliu máme najväčšie slovenské inzertné portály - Nehnuteľnosti.sk, Reality.sk, Autobazar.EU, Autobazar.sk a mnoho ďalších. Tisíce používateľov u nás denne hľadá svoje nové bývanie či auto. Keďže ide o veľké investície, proces výberu je pre používateľov často veľmi stresujúci. Našou misiou je preto podávať našim používateľom pomocnú ruku pri týchto dôležitých životných rozhodnutiach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4789465  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac