Email Marketing & Content Distribution Manager

United Classifieds s.r.o.

Poštová 1, Žilina-Vlčince, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 500 EUR/mesiacKaždého kandidáta posudzujeme individuálne. Mzda sa skladá z viacerých zložiek, konkrétne na tejto pozícií zo základnej mzdy a z osobného ohodnotenia. Základná mzda sa začína na úrovni 1 500,-- a výška osobného ohodnotenie závisí od skúseností, znalostí, zručností a dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho nadupaného marketingového tímu hľadáme novú posilu, ktorá sa nebojí výziev.

Máš vášeň pre marketing? Premýšľaš v kontextoch a rád/-a hľadáš nové efektívne riešenia? Rozumieš email marketingu a máš biznisového ducha? Ak si na všetky otázky odpovedal/-a áno, tak práve teba hľadáme!

Tvojou úlohou bude zastrešovať kompletne email marketing pre najväčšie inzertné portály na Slovensku v realitnom a auto-moto segmente. Staral/-a by si sa o to, aby bol email silným marketingovým nástrojom a stabilným zdrojom návštevnosti našich webov.

Zároveň by sme tvoj talent chceli využiť aj na to, aby si hľadal/-a nové spôsoby, ako náš rôznorodý a zaujímavý content dostať čo najefektívnejšie k tomu správnemu publiku. Škála našich produktov a služieb je naozaj zaujímavá a široká, a práve ty by si dohliadal na správne nastavenie a distribúciu contentu, a prispieval tak ku skvalitneniu kúpno-predajného procesu.

Okrem super kolektívu a krásnych priestorov ponúkame aj množstvo zaujímavých benefitov:

  • Zdravie kolegov je pre nás dôležité - vitamínový balíček je samozrejmosťou a k dispozícii máme aj pár sick days

  • Vzdelávanie - konferencie, UDEMY kurzy, prednášky, výuka anglického jazyka

  • Športové aktivity rôzneho druhu

  • Multisport karta

  • Pilates cvičenie

  • Príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovnom výročí

  • Zľavy pre nákup elektroniky, poistenia

  • Náborový bonus

  • Možnosť zúčastniť sa rôznych dobrovoľníckych aktivít

V prípade, že ťa na základe CV vyberieme na pohovor, čakajú ťa 1. - 2. kolá, ktoré ťa delia od budúcej práce u nás. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Power BI - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Google AdWords - Mierne pokročilý
Search engine optimization (SEO) - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Search Console - Pokročilý
Google Data Studio - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Hard Skills:

  • Znalosť GA4/GTM

  • Aspoň 2-ročná skúsenosť s Brevo/Ecomail/Mailchimp a iné

  • Skúsenosť s distribúciou a plánovaním obsahu

  • Skúsenosť ZoomSphere/Kontentino/Monday.com alebo iné

  • MS Excel

  • Segmentácia

  • A/B testing

  • Výhoda: copywriting

  • Výhoda: znalosť HTML a CSS

  • Výhoda: znalosť SQL

Soft Skills:

  • Analytické myslenie

  • Kritické myslenie

  • Silné komunikačné schopnosti

  • Zmysel pre detail

  • Tímovosť

  • Zodpovednosť

  • Zvedavosť

  • Adaptívnosť

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje širokú ponuku online produktov v oblasti všeobecnej inzercie s úzkym zameraním na realitný a automobilový trh. Vyvíjame produkty, ktoré patria medzi TOP online služby na Slovensku.
Vo svojom portfóliu máme najväčšie slovenské inzertné portály - Nehnuteľnosti.sk, Reality.sk, Autobazar.EU, Autobazar.sk a mnoho ďalších. Tisíce používateľov u nás denne hľadá svoje nové bývanie či auto. Keďže ide o veľké investície, proces výberu je pre používateľov často veľmi stresujúci. Našou misiou je preto podávať našim používateľom pomocnú ruku pri týchto dôležitých životných rozhodnutiach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4788347  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac